Android OS > Desire S

Samoczynny reset systemu HTC Desire S

(1/3) > >>

Wojteksw49:
Witam, mam problem z nowym HTC.
Po zakupie zaktualizował się do systemu Android  2.3.5 Wersja HTC Sense: 3.0 Nr oprogramowania 2.10.401.8
 Po tej aktualizacji samoczynnie system się resetuje leżąc nawet na biurku, a podczas nawiązywania połączenia po chwili zrywa połączenie i następuje reset całego systemu.
 Czy jest jakaś rada na tą przypadłość?

tomwini:
Kolego polecam Ci żebyś zrobił aktualizację telefonu do najnowszej wersji androida 4.0 i Sense 3.6. Po aktualizacji zrób hard reset, żeby wyczyścić pamięć. Polecam również format karty pamięci.
Jeżeli to Ci nie pomoże, oddaj fona do serwisu HTC.

Aktualizacja nie jest dostępna przez wifi, a instalkę pobierasz ze strony HTC.
Napisz czy aktualizacja rozwiązała problem.

Wojteksw49:
Bardzo dziękuję za odzew. Sprawdzałem system i do mojego telefonu nie ma Androida 4.0, jeżeli możesz to daj linka. A jeżeli dokonam wgrania androida 4.0 nie przeznaczonego do mojego telefonu, to czy przypadkiem coś nie uszkodzę i czy nie stracę gwarancji na telefon. Włożyłem inną kartę sim i także się resetuje, jest to bardzo irytujące.

tomwini:
Kolego na stronie HTCdev wybierasz Desire S oraz wersję 4.0. Pokazane są trzy wersje softu. Ciebie interesuje wersja z regionu WWE ( waży 404MB). Ściągasz ją, rozpakowujesz i postępujesz zgodnie z instrukcją.  Instaluje Ci się czysty soft od HTC bez brandu operatora. Jest to oficjalna aktualizacja, więc nie tracisz gwarancji.

Wojteksw49:
Dokonałem zmiany na Androida 4.0, instalacja przebiegała sprawnie, na obecną chwilę wszystko gra. Ciekawy jestem czy wystąpi samoczynny reset telefonu. Dziękuję za pomoc.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej