Różne > Hotspoty / WLAN

Jaki router WiFi

(1/2) > >>

nocebo:
Witam,

Założyłem sobie internet z Vectrze i teraz śmigam sobie po kablu. Problem w tym, że mam laptopa i jest to wysoce niewygodne dlatego chciałbym kupić jakiś router WiFi. Sęk w tym, że się na tym nie znam.

Mam modem od Vectry, internet ma być dostępny w całym mieszkaniu (3 pokoje), nie musi mieć wbudowanego print serwera, możliwie najlepsze dostępne zabezpieczenia. Nie mam nic co by działało w standardzie N więc taki router wydaje mi się zbędny. Dobrze aby miał przynajmniej 2 złącza LAN.
Budżet jaki mam do wydania to max. 150 PLN.

Podpowiecie coś?

lola:

--- Cytat: nocebo w Sierpień 27, 2012, 08:35:34 ---Budżet jaki mam do wydania to max. 150 PLN.
Podpowiecie coś?
--- Koniec cytatu ---
Tp-Link 1043nd? Do znalezienia na Allegro używany za mniej niż 150PLN. Ma sporo rzeczy, o których piszesz, że nie potrzebujesz, ale akurat potrzeby lubią się zmieniać ;), a samo urządzenie jest mocno chwalone i do tego można wgrać openwrt.


Pozdrawiam,
Ł>O.

Shiryu:
Chwalone, bo zasłużyło :ok:
Tylko czemu tak drogo? Czyżby podrożał przez ostatnie półtora roku (swój kupiłem za jakieś 130 zł w listopadzie 2010)?

nocebo:
Fajny... Tylko drogi :(
Niestety wykracza poza mój budżet zakupowy a jego zwiększenie w tym miesiącu raczej nie jest możliwe. Na dodatek router muszę mieć do końca tego tygodnia :/

Może coś innego, fajnego się znajdzie?

damkol:
TL-WR740 również TP-LINKa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej