Pozostałe platformy > Qualcomm Brew

Brak możliwości wgrania ROM-u

(1/1)

artix121:
Witam. Mam problem z HTC Smart. Mam go od 2 dni, ale nie znam jego przeszłości (wszystko legalnie, jest pudełko, papiery :wink: ).
Podczas uruchamiania wyskakuje komunikat "Oops! A system error has ocurred. Restarting" No i cały czas się restartuje- pokazuje się splash screen o2, ten napis i znowu splash screen i tak w kółko. Podczas próby wgrania softu z komputera, przez kabel instalacja dochodzi do 1% i po chwili telefon się restartuje i jest to samo co wcześniej a w instalatorze pisze "ERROR [294]: INVALID VENDER ID" a podczas próby wgrania softu z karty SD po chwili wyświetla się komunikat aby nacisnąć przycisk wstecz jeśli chcemy pobrać informacje z karty naciskam i po chwili widzę komunikat "SD FAT Update Failed 20!" i po naciśnięciu jakiegokolwiek przycisku wraca do bootloadera. Próbowałem wgrywać ROM-y z tej stronki: http://www.htc.com/europe/help/htc-smart/#download
Żadnego nie dało się poprawnie wgrać. Również na polskiej stronie HTC po podaniu numeru s/n nie znalazł odpowiedniego ROM-u. Miał już może ktoś podobny problem i jak on się zakończył? udało się odratować telefon?
Pozdrawiam

artix121:
Nikt nie miał z tym telefonem problemów? Nie ma żadnych pomysłów? :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej