PDA Ogólnie > Operatorzy GSM

Aero2 - usługa bezpłatnego dostępu do Internetu

<< < (2/51) > >>

jakubd:
Wiesz, do 29tego czerwca było 300 zgłoszeń, co daje średnio 75 dziennie, czyli jakieś 8 wniosków na godzinę pracy biura, czyli jakieś 7,5 minuty na jeden. Ale wniosków podejrzewam przybywa znaczniej szybciej niż 75 dziennie teraz, a nadal pewnie tylko dwie Panie nad tym siedzą.
A do sprawdzenia mają całkiem sporo rzeczy: odczytać maila, sprawdzić prawidłowość wypełnienia, znaleźć przelew, sprawdzić, czy nie powtarza się PESEL, odpisać że OK, albo odłożyć na potem, jak nie ma przelewu, na koniec przepisać numer karty SIM do papierów i całość wydrukować i spiąć razem. Nie mają do tego jeszcze żadnego systemu, tylko Excela i skoroszyty :)
Mam tylko nadzieję, że podając precyzyjną procedurę z zaleceniami ułatwiam im troszkę pracę.

Co do czasu: to Aero2 mówiło, że stara się w jeden dzień roboczy. Ale bez dodatkowych ludzi i systemu nie dadzą rady utrzymać terminu nawet przy jednym jedynym punkcie odbioru i braku reklamy.

Raadek:
Ja wysłałem w piątek (1 lipca) - jestem ciekawy kiedy otrzymam kartę :)

Bo modem, a raczej MiFi (HUAWEI E585:) powinien jutro do mnie przyjechać :)

Czy ktos może wie czy modem wewnętrzny w laptopie HP oparty o GOBI 2000 zadziała? Bo nigdzie nie mogę znaleźć dokładnej specyfikacji modemu ;/

jakubd:
Raadek: ależ bardzo proszę: w moim zestawieniu niedawno ktoś pytał (i nawet wskazał dokumentację): Gobi 2000 jak najbardziej ma UMTS 9000. W komentarzach znajdziesz link do specs.
Niestety na kartę SIM możesz kilka dni poczekać. Daj znać po ilu dniach otrzymałeś maila - to zaczyna irytować coraz więcej osób.

Raadek:
@jakubd: Dzięki za info - dobrze dla mnie :) Wczoraj jak przeglądałem listę to nie znalazłem na niej GOBI :)

Jak dostanę kartę aero2 to dam znać.

BTW: Otrzymałem modemy Huawei E585 - dwie sztuki, bo jedna dla kolegi - i powiem Wam, że wyciagnąłem pierwszy i po 30 minutach zwątpiłem - wszystko wisiało i nie dało rady go skonfigurować. Stwierdziłem, że musi być zepsuty... No i nie myliłem się. Wyciągnąłem drugi, 3 minuty i Orange Free śmiga. Także jeden do wymiany ;/ A to wszystko niby nowe sztuki... Ehh...

Oba modemy działają świetnie - problemem była karta sim "Orange Free na kartę", która działała w telefonie i laptopie, ale w modemach nie. Wieszała je. Byłem w salonie, wymieniłem na nową (z obowiązkowym PINem;/), ale teraz śmiga pięknie :)))

jakubd:
Raadek: wiesz, lista jest cały czas w budowie - codziennie dochodzą zmiany mniejsze i większe. Ot przed chwilą dopisałem między innymi kolejną wersję E173, której nie spotkałem wcześniej: E173U.
Przy okazji: W sumie muszę poszukać testu E585 - mam starego dobrego E5, który jednak nie ma UMTS/900MHz - poza tym działa idealnie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej