Android OS > ZTE

Zmiana ROMu a prędkość

(1/3) > >>

Adrian8891:
Witam wyjadaczy Androida :)

Pytanko mam do Was. Otóż już mam naszykowany rom Cyanogen do mojego ZTE, jednak ostateczna decyzja nastąpi po udzieleniu odpowiedzi przez Was! :) Mianowicie:

1. Czy po zmianie ROMu i teoretycznie tych samych ustawieniach, zwiększy się długość "życia" na baterii? (może jakieś tweaki samego ROMu)

2. Może i śmieszne pytanie, ale czy przestaną mi się zacinać gierki? (sporadycznie potrafiły się zacinać i osiągać np 3fps... gry takie jak Asphalt 5 , Hungry Shark 2 , Mole! )

3. Czy Cyanogen jest w j.polskim?

Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję!

don.kamillo:
Dział ZTE jest niżej ;)
1. Nie mam pojęcia. Wg mnie CM 7 miał trochę denerwujących bugów. Osobiście uważam, że będzie porównywalna i nie ma co się cudów spodziewać.
2. Zdecydowanie! CM 7 jest szybki i niesamowicie przyspiesza telefon :D
3. Tak, jest język polski :)

Adrian8891:
Tak więc przystąpiłem do zmiany ROMu, oczywiście wgrałem te wszystkie potrzebne pliki, zrobiłem backup, wyczyściłem (wipe) i wybrałem z SD Card odpowiedni plik....

no i?


error...

assert failed: getprop("ro.rproduct.devidce")...................................................error in sdcard/update.zip (Status 7) Instalation aborted....

help bo bateria niedługo padnie :)

don.kamillo:
Do wgrania CM potrzebujesz recovery w wersji 3.0.0.5. Masz takie?
Nie masz czym się łamać, zawsze możesz zrobić restore backup.

Adrian8891:
A no widzisz...mam recovery 2.5.1.8

Więc teraz dla wgrania nowego recovery muszę zrobić Restore ROMu , znow wgrać ROOTa i od nowa Recovery zainstalować? czy dobrze pojmuje materię?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej