Różne > Mobilna telewizja DVB-H

Dostępny sprzęt DVB-H

(1/5) > >>

jakubd:
No właśnie, jak widzimy, jest źle:
Nokia N96 - strasznie nieudany podobno telefon (te plastiki i soft) i nawet sama Info-TV-FM narzekała przy rozdawaniu sprzętu do testów.
Przystawka Nokia SU-33W - całkiem niezawodnie działa, ale po pierwsze dodatkowy grat, po drugie działa tylko z niektórymi telefonami Nokia z systemem Symbian, po trzecie (i najważniejsze) - w zasadzie całkiem niedostępna na rynku.
Info-TV-FM wymienia jeszcze bliżej nieokreślone modele Telefunkena, Vedia, TRAK oraz dośc realny SAMSUNG P960, którego jednak w rękach nie miałem. Ktoś miał okazję bawić z tym samsungiem? Bo wygląda najciekawiej, ale bardzo.... japońsko :)

Najgorsze jest to, że na razie nie ma na rynku żadnych "pełnych" PDA z tymi funkcjami.

bikekowal:
ja miałem okazje bawić się sprzetem firmy TRAK - mowa tutaj o urządzeniu PNA. Podobne urządzenie do tego firmy TRAK prezentował kiedyś 4Active z Krakowa. Ogólnie - można zrobić test porównawczy, ale nie wiem do kiedy trwa w Warszawie program pilotażowy.

Ciekaw jestem jak sygnał nadawany w rozdzilczości 320x240 pikseli radzi sobie na ekranie 480 x 272 piksele.

BTW - Nokia N96 jest już chyba wycofana ze sprzedaży.

jakubd:
Pilotaż w wwie będzie działał do momentu odpalenia komercyjnej usługi, a ta nie zostanie uruchomiona, dopóki nie podpisana będzie umowa z operatorami. Więc...
Poza tym można pogadać z samym Info-TV-FM i zapytać o sprzęt.

bikekowal:
Niestety InfoTV nie ma jako takiego sprzetu - przynajmniej takia informacje dostalismy podczas wywiadu. Ja uderze samodzielnie do firm, moze uda się coś wyjąć do testów, tylko najlepiej gdyby to było PDA i najlepiej w miarę nowe. Jakieś pomysły?

jakubd:
Poza starą N96 w zasadzie nie ma nic PDA'owego na razie na rynku.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej