Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić

  • 443 Odpowiedzi
  • 191898 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mike100

  • ****
  • 596
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9780, BB Playbook
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #330 dnia: Luty 01, 2010, 15:25:25 »
a skąd wiesz, że wymienili ten inwerter i taśmę LCD??   :)
widzę, że mierzysz wszystkich swoją miarą...

oddałem dziś nokię na sienna i już jest gotowa do odbioru. i jestem spokojny, że niczego nie posuli jak to wy macie w zwyczaju.
przeraziło mnie jedno - do niektórych napraw mają was jako podwykonawcę, więc poprosiłem, żeby dali znać jak będą go chcieli do was oddać to po nego grzecznie przyjadę.
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2010, 15:27:04 wysłana przez mike100 »
High Tech Crap
BB 9780, Clarion Map790
Dell Vostro 3300, BB Playbook w drodze :)

Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #331 dnia: Luty 01, 2010, 16:41:07 »
To się już robi żałosne...

Za pierwszym razem gwarancja została uznana, więc usterki nie znaleziono.

Za drugim razem gwarancja nie została uznana z powodu "nieprawidłowej karty gwarancyjnej" i gdy telefon poszedł do ekspertyzy, nagle ich oświeciło i usterka się znalazła...

Śmiech na sali... Ale co jest jeszcze śmieszniejsze, zerknijcie na to:


Dane osobowe oczywiście zamazałem.

Za telefon zapłaciłem na allegro 150zł, a za wymianę płyty głównej chcą ponad 800zł.

O kosztach ekspertyzy nawet nie wspominając... Oczywiście odrazu gdy przysłali ekspertyzę, zrobiłem odwołanie, że nie zapłacę za tą ekspertyzę, bo ja mówiłem konsultantowi przed skierowaniem na ekspertyzę, że chcę aby odesłali telefon bez żadnej ekspertyzy, ale oczywiście telefon tam poszedł. Ja o nią nie prosiłem, więc nie zapłacę...

*

Offline CruGeR

  • 2
  • Sprzęt: HTC HD
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #332 dnia: Luty 04, 2010, 14:11:41 »
ahh cudownie :E User założył konto, napisał pochwałę i tyle go było  :E

kolego sprawdź kiedy konto założyłem a dopiero potem komentuj to co napisałem . temat mnie zaciekawił przed wysłaniem do nich sprzetu wiec sam miałem niezłego pietra że sprzęt będzie w opłakanym stanie jak wróci... dlatego komentarz zamieściłem żeby wam udowodnić że nie WSZYSTKIE przypadki zgłaszania do Regenersis kończa sie ich wpadką.
A skan wam wrzuce jak go tylko wykopie ....


*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #333 dnia: Luty 04, 2010, 14:27:51 »
ahh cudownie :E User założył konto, napisał pochwałę i tyle go było  :E

kolego sprawdź kiedy konto założyłem a dopiero potem komentuj to co napisałem . temat mnie zaciekawił przed wysłaniem do nich sprzetu wiec sam miałem niezłego pietra że sprzęt będzie w opłakanym stanie jak wróci... dlatego komentarz zamieściłem żeby wam udowodnić że nie WSZYSTKIE przypadki zgłaszania do Regenersis kończa sie ich wpadką.
A skan wam wrzuce jak go tylko wykopie ....



oczywiście, że nie wszystkie :)

wiem, bo sam tam pracowałem xD Co nie zmienia faktu, że wsio idzie na szybkość :)

Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #334 dnia: Luty 14, 2010, 23:27:58 »
Prawda jest taka, że kiedyś nie mieli chlewu takiego jak teraz. Teraz potrafią kilkaset modeli zrobić perfekcyjnie, a potem jest czarna seria, nie dopracowane naprway. Nie dopracowana rejestracja. Telefony nie naprawione. Albo nasprawione i spakowane w tak niedbały sposób że aż nóż się otwiera w kieszeni.

*

Offline soltinio

  • ***
  • 253
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i5700
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #335 dnia: Luty 19, 2010, 13:24:46 »
Mam pytanie do osob ktore wysyłały sprzęt na gwarancje.

Oddałem telefon:08.02.2010 w punkcie Orange, powiedzieli że kurier będzie jutro czyli 09.02 i miał lecieć do Regenersis...
Pytałem w orange czy wysłali ,powiedzieli że tak.
Na stronie regenersis nie ma żadnej informacji na temat mojego telefonu.
Dostaje informacje : Telefon o tym numerze IMEI nie znajduje się w naszej bazie danych! Proszę spróbować jeszcze raz.

Czy wy też tak mieliście ? Prawie 2 tygodnie a oni go w bazie nawet nie mają?
Kaiser - Diamond - złOmnia -SE Xperia -  N85 - Szajsung Szpica:)


*

Offline wwwojciech

  • *
  • 83
  • Love Regenersis !!!
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #337 dnia: Marzec 02, 2010, 15:31:49 »
Mam pytanie do osob ktore wysyłały sprzęt na gwarancje.

Oddałem telefon:08.02.2010 w punkcie Orange, powiedzieli że kurier będzie jutro czyli 09.02 i miał lecieć do Regenersis...
Pytałem w orange czy wysłali ,powiedzieli że tak.
Na stronie regenersis nie ma żadnej informacji na temat mojego telefonu.
Dostaje informacje : Telefon o tym numerze IMEI nie znajduje się w naszej bazie danych! Proszę spróbować jeszcze raz.

Czy wy też tak mieliście ? Prawie 2 tygodnie a oni go w bazie nawet nie mają?

System to system a zadzwonić i zapytać zawsze można.

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #338 dnia: Marzec 02, 2010, 23:45:24 »
Mam pytanie do osob ktore wysyłały sprzęt na gwarancje.

Oddałem telefon:08.02.2010 w punkcie Orange, powiedzieli że kurier będzie jutro czyli 09.02 i miał lecieć do Regenersis...
Pytałem w orange czy wysłali ,powiedzieli że tak.
Na stronie regenersis nie ma żadnej informacji na temat mojego telefonu.
Dostaje informacje : Telefon o tym numerze IMEI nie znajduje się w naszej bazie danych! Proszę spróbować jeszcze raz.

Czy wy też tak mieliście ? Prawie 2 tygodnie a oni go w bazie nawet nie mają?

System to system a zadzwonić i zapytać zawsze można.


uu Wojtuś... Tyle dni bez obrony RGS? :) urlop się trafił :D?

*

Offline wwwojciech

  • *
  • 83
  • Love Regenersis !!!
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #339 dnia: Marzec 03, 2010, 08:46:51 »
Mam pytanie do osob ktore wysyłały sprzęt na gwarancje.

Oddałem telefon:08.02.2010 w punkcie Orange, powiedzieli że kurier będzie jutro czyli 09.02 i miał lecieć do Regenersis...
Pytałem w orange czy wysłali ,powiedzieli że tak.
Na stronie regenersis nie ma żadnej informacji na temat mojego telefonu.
Dostaje informacje : Telefon o tym numerze IMEI nie znajduje się w naszej bazie danych! Proszę spróbować jeszcze raz.

Czy wy też tak mieliście ? Prawie 2 tygodnie a oni go w bazie nawet nie mają?

System to system a zadzwonić i zapytać zawsze można.


uu Wojtuś... Tyle dni bez obrony RGS? :) urlop się trafił :D?

Ty za to jesteś bez przerwy na PDA.  :ok:

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #340 dnia: Marzec 03, 2010, 13:49:39 »
Mam pytanie do osob ktore wysyłały sprzęt na gwarancje.

Oddałem telefon:08.02.2010 w punkcie Orange, powiedzieli że kurier będzie jutro czyli 09.02 i miał lecieć do Regenersis...
Pytałem w orange czy wysłali ,powiedzieli że tak.
Na stronie regenersis nie ma żadnej informacji na temat mojego telefonu.
Dostaje informacje : Telefon o tym numerze IMEI nie znajduje się w naszej bazie danych! Proszę spróbować jeszcze raz.

Czy wy też tak mieliście ? Prawie 2 tygodnie a oni go w bazie nawet nie mają?

System to system a zadzwonić i zapytać zawsze można.


uu Wojtuś... Tyle dni bez obrony RGS? :) urlop się trafił :D?

Ty za to jesteś bez przerwy na PDA.  :ok:

Sumienniej mą misję wypełniam  :E

*

Offline baciarek

  • ****
  • 687
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S5
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #341 dnia: Marzec 17, 2010, 17:37:52 »
A tak wogóle ile średnio trwa naprawa HTC HD2 ? (Panel dotykowy i może głośniczek)
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2010, 17:58:09 wysłana przez baciarek »
Kobieta + 50ml = CHMOD 777

*

Offline mike100

  • ****
  • 596
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9780, BB Playbook
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #342 dnia: Marzec 17, 2010, 21:52:42 »
A tak wogóle ile średnio trwa naprawa HTC HD2 ? (Panel dotykowy i może głośniczek)
pytanie powinno brzmieć ile razy będziesz musział go do nich wysłać. naprawią głośniczek i zepsują gps. naprawią gps zepsują bluetooth.
powodzenia  :ok:
High Tech Crap
BB 9780, Clarion Map790
Dell Vostro 3300, BB Playbook w drodze :)

*

Offline maniani

  • 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #343 dnia: Marzec 21, 2010, 12:33:49 »
gdyby to był zadowolony user w ogóle by nie szukał tego tematu :wink:
Takie akcje marketingowe to możecie sobie darować...

Niemarketingowo (jestem szara userka) i z zadowoleniem przyznaje, ze naprawa w Regenersis odbyla sie sprawnie.
Diamond na gwarancji, z wgranym Fireromem - mialam obawy, czy gwarancja zadziala.  Bateria w telefonie miast ladowac sie, jedynie nagrzewala sie. Telefon oddalam bezposrednio do serwisu w piatek, po weekendzie byl juz do odbioru. Oczywiscie - tak jak pisaliscie - dostalam nowa plyte glowna. I teraz mam problem, jaki nowy (modny  :wink: ) rom wgrac?  :wink:
Acha, mimo Fireroma, telefon nie stracil gwarancji (uff).

*

Offline mike100

  • ****
  • 596
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9780, BB Playbook
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #344 dnia: Marzec 21, 2010, 19:35:38 »
kolejny zadowolony newbie  :ohreally:
High Tech Crap
BB 9780, Clarion Map790
Dell Vostro 3300, BB Playbook w drodze :)

*

Offline radekrpr

  • *
  • 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Desire > Sensation
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #345 dnia: Marzec 21, 2010, 22:50:49 »
gdyby to był zadowolony user w ogóle by nie szukał tego tematu :wink:
Takie akcje marketingowe to możecie sobie darować...

Niemarketingowo (jestem szara userka) i z zadowoleniem przyznaje, ze naprawa w Regenersis odbyla sie sprawnie.
Diamond na gwarancji, z wgranym Fireromem - mialam obawy, czy gwarancja zadziala.  Bateria w telefonie miast ladowac sie, jedynie nagrzewala sie. Telefon oddalam bezposrednio do serwisu w piatek, po weekendzie byl juz do odbioru. Oczywiscie - tak jak pisaliscie - dostalam nowa plyte glowna. I teraz mam problem, jaki nowy (modny  :wink: ) rom wgrac?  :wink:
Acha, mimo Fireroma, telefon nie stracil gwarancji (uff).
kolejny zadowolony newbie  :ohreally:

Historia tego użytkownika newbie to już przesadza, co za głupoty pisze, gwarancji nie anulowali, przecież to nie realne...od razu można się domyślić kto jest autorem tego postu...
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2010, 22:53:00 wysłana przez radekrpr »

*

Offline maniani

  • 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #346 dnia: Marzec 21, 2010, 22:57:36 »
Historia tego użytkownika newbie to już przesadza, co za głupoty pisze, gwarancji nie anulowali, przecież to nie realne...od razu można się domyślić kto jest autorem tego postu...

Urzekla Was moja historia?  :wink:
W gwarancji jest zapis (mniej wiecej), ze usterki, ktore wynikaja z nieautoryzowanego oprogramowania nie podlegaja gwarancji. Pewnie zepsute ladownie nie ma nic wspolnego z nieautoryzowanym oprogramowaniem. Dostalam takie zapewnienie na infolinii, ze mimo wgranego obcego roma nie strace gwarancji, uwierzylam (troche naiwnie, ryzykownie), zostawilam telefon do naprawy i odzyskalam go, wlacznie z dzialajaca wciaz gwarancja. No risk, no fun ;)
Zreszta, kto by wytrzymal z denerwujacym romem Orange?




*

Offline baciarek

  • ****
  • 687
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S5
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #347 dnia: Marzec 22, 2010, 18:11:46 »
Jutro LEO powinien być u mnie (dziś pojawił się numer listu przewozowego na stronie R...) przebywał na serwisie równy tydzień (7 dni),
wolałbym napisać same dobre rzeczy na temat naprawy, ale po burzliwej lekturze wszystkich postów na temat serwisu zarówno na tym forum jak i paru innych to aż się będę bał go rozpakowywać :)

Jestem jednak dobrej myśli, mam nadzieję, że się postarali. Jak będzie wszystko ok to pewnie jako jeden z nielicznych tutaj napiszę pozytywną opinię na temat serwisu. Ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca  :mysli:

Edit:
wpadłem na genialny pomysł sprawdzić ten numer listu przewozowego co widnieje na stronie : zonk - błędny numer taki nie istnieje w bazie  :O

Mam nadzieje, że tylko pomylili numer listu przewozowego a LEO przyjedzie jako LEO a nie Touch Pro jakiejś niewinnej osoby z Polski ....

Edit:

Jednak tym razem opóźnienie z danymi miał DHL. Przesyłka pojawiła się w systemie i jest już u kuriera w moim mieście :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2010, 08:37:12 wysłana przez baciarek »
Kobieta + 50ml = CHMOD 777

Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #348 dnia: Marzec 23, 2010, 17:44:57 »
 Ciekawostka. Diamonda 1 który kilka razy naprawiałem w regenrsis(kilka razy naprawiali to co sami zepsuli)  sprzedałem tuż końcem rocznej gwarancji(era). Lubie uczciwie informować o tym co sprzedaje podałem w aukcji co było naprawiane, kupującego to nie interesowało. Po tranzakcji przyznał się, żę pracuję w regenersis.

*

Offline baciarek

  • ****
  • 687
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S5
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #349 dnia: Marzec 23, 2010, 18:07:23 »
Ok jak szybko przyjechał tak szybko odjechał z powrotem.

Więc... generalnie miałem 2 usterki. Charczący , przerywający głośniczek i głupiejący ekran pojemnościowy. Jak tylko wyjąłem z pudełka od razu wiedziałem, że ekran nie został zmieniony. Mało tego - jak serwis go rozebrał i złożył na części to po 15 minutach używania miałem wszystkie znane przypadki wariującego ekranu jakie znają na xda i tutaj i jakie oglądałem na YT. Dla regenersis to dalej tajemnica i nie pojęty temat, że stare wyświetlacze w LEO są do wymiany mimo, że każdy kto się tematem interesuje o tym wie. Albo jest jeszcze inna kwestia. Nigdy z jakiegoś powodu nie naprawiają dwóch rzeczy za jednym zamachem. Z tą drugą rzeczą trzeba wysłać telefon jeszcze raz.
No cóż. Jak mam szczęście i mają części na miejscu to będzie szybko jak będą dopiero sprowadzać to może za 2-3 tygodnie będę miał w końcu sprawny telefon jeśli po drodze czegoś nie zepsują. ehhh
Kobieta + 50ml = CHMOD 777

*

Offline mike100

  • ****
  • 596
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9780, BB Playbook
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #350 dnia: Marzec 23, 2010, 20:24:43 »
ręce opadają...  :S
High Tech Crap
BB 9780, Clarion Map790
Dell Vostro 3300, BB Playbook w drodze :)

*

Offline baciarek

  • ****
  • 687
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S5
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #351 dnia: Marzec 31, 2010, 13:58:57 »
Kontynuuję opowieść.
Więc jest tydzień później od mojego ostatniego postu.
Telefon został PONOWNIE zarejestrowany w systemie 24 marca 2010 roku Pańskiego.

Dziś dzwonię do serwisu (jest 31.03.2010) czy nie zgubili sprzętu czasami.
Pani odpowiada, że czekają na części .......
Nie dowiedziałem się od kiedy czekają, kiedy przestaną czekać
i pewnie o telefonie na święta mogę zapomnieć, ale tego też nie wiedzą  :)

No cóż, odcierpię swoje za nic, jak przyjdzie skopany to tym razem rękojmia z podpiętymi naprawami do wymiany telefonu na nowy.

Jak to mówią:
c.d.n.
Kobieta + 50ml = CHMOD 777

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #352 dnia: Kwiecień 01, 2010, 09:16:13 »
ehh, czyli nic się nie zmieniło :)

*

Offline baciarek

  • ****
  • 687
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S5
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #353 dnia: Kwiecień 01, 2010, 12:18:38 »
Tam się nic nie zmieni dopóki ktoś realnie nie zacznie oceniać tego bajzlu. Niestety rozrosło się to do takich rozmiarów, że dyrekcja jest oderwana od rzeczywistości panującej na dole. Ci na dole naprawiają coś po kilka razy i nabijają sztuki w statystykach naciągając producentów na kasę a dyrektorki klaszczą jaki to mają wielki przerób. Niestety dla klientów nie oznacza to nic dobrego. Dopóki nie znajdą kogoś alternatywnego nic się nie zmieni, a nie sądzę żeby z podziemi wyrósł nagle ktoś podobnej wielkości, żeby mógł im zagrozić.

Poszukajcie sobie na temat 3 zmianowej pracy tam i przerobie minimum 20-stu telefonów na zmianę to zrozumiecie dlaczego te telefony nie są naprawiane tylko masakrowane. To taśmociąg polskich chińczyków niestety, ilość rośnie kosztem jakości. Jak będe miał chwile czasu to wkleję tutaj tematu z internetu to się dowiecie jak wygląda praca w tej firmie.

Pozdrawiam
Kobieta + 50ml = CHMOD 777

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #354 dnia: Kwiecień 01, 2010, 13:29:24 »
Tam się nic nie zmieni dopóki ktoś realnie nie zacznie oceniać tego bajzlu. Niestety rozrosło się to do takich rozmiarów, że dyrekcja jest oderwana od rzeczywistości panującej na dole. Ci na dole naprawiają coś po kilka razy i nabijają sztuki w statystykach naciągając producentów na kasę a dyrektorki klaszczą jaki to mają wielki przerób. Niestety dla klientów nie oznacza to nic dobrego. Dopóki nie znajdą kogoś alternatywnego nic się nie zmieni, a nie sądzę żeby z podziemi wyrósł nagle ktoś podobnej wielkości, żeby mógł im zagrozić.

Poszukajcie sobie na temat 3 zmianowej pracy tam i przerobie minimum 20-stu telefonów na zmianę to zrozumiecie dlaczego te telefony nie są naprawiane tylko masakrowane. To taśmociąg polskich chińczyków niestety, ilość rośnie kosztem jakości. Jak będe miał chwile czasu to wkleję tutaj tematu z internetu to się dowiecie jak wygląda praca w tej firmie.

tematem moze zainteresowac sie przedstawicielstwo HTC w PL lub na region, oraz potencjalni uzytkownicy.... bo to zakrawa niemal na obsluge serwisu blasc z wawy jesli chodzi o acera
w przypadku acer zrobil to sam acer tzn zrezygnowal z uslug, wiec dopoki HTC tego nie ruszy raczej nic sie nie zmieni
pytanie dlaczego HTC dopuszcza zeby od lat serwis ich sprzetu byl w rekach takiej firmy .. to jest zdecydowanie bardziej wlasciwe pytanie  :wink:
bo to jest niemal narodowa przypadlosc ze wiekszosci ludziom w firmach na niczym nie zalezy ..... :P

Połączone: Kwiecień 01, 2010, 13:40:21
Prawda jest taka, że kiedyś nie mieli chlewu takiego jak teraz. Teraz potrafią kilkaset modeli zrobić perfekcyjnie, a potem jest czarna seria, nie dopracowane naprway. Nie dopracowana rejestracja. Telefony nie naprawione. Albo nasprawione i spakowane w tak niedbały sposób że aż nóż się otwiera w kieszeni.

haha, tylko kiedy bylo to kiedys ? bo chyba bardzo dawno ....
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2010, 13:40:21 wysłana przez andy_pandy »

*

Offline baciarek

  • ****
  • 687
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S5
Zgodnie z zapowiedzią : Regenersis od strony pracownika
« Odpowiedź #355 dnia: Kwiecień 01, 2010, 20:22:17 »
Ciekawa lektura, wyjaśniająca taką a nie inną jakość tej firmy. Szkoda tylko, że utwierdza w przekonaniu, że nic się nie zmieni.

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,4789,0,0

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1170660.html

Kobieta + 50ml = CHMOD 777

Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #356 dnia: Kwiecień 03, 2010, 11:19:34 »
Z ciekawosci pisalem do HTC czy nie sa zainteresoani otwarciem nowego autoryzowanego serwisu odpisali ze na ta chwile nie. Wiec jezeli chcecie aby sie cos zmienilo musicie sie zalic ale do htc w koncu to od nich zalezy

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #357 dnia: Kwiecień 03, 2010, 13:52:01 »
IMHO decyzje odnosnie zmiany serwisu na pozomie kraju nie podejmuje HTC lokalne a Mister Choi ktory odpowiada za region
wiec najpierw trzeba inaczej zaadresowac pismo o wspolpracy, to raz

a dwa, lokalne biuro HTC ma bardzo ograniczone pole dzialania (dotyczace stricte rynku lokalnego) ... marketing, nadzor nad komunikcja, funkcje reprezentacyjne
moze cos jeszcze, ale watpie ...

*

Offline baciarek

  • ****
  • 687
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S5
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #358 dnia: Kwiecień 03, 2010, 18:54:45 »
Pewnie się powtórzę, ale dla przypomnienia :

Miałem na samym początku Etena m700 i był on kilka razy w serwisie - od oddania do odbioru trwało około 3-4 tygodnie. Zaznaczam eten ma serwis w Niemczech. Jak kupowałem HTC bardzo się ucieszyłem, że serwis jest w Polsce bo będzie szybko i będzie się z kim porozumieć - nic bardziej błędnego. Telefon tam wpada jak w czarną dziurę i nikt nic nie wie. Przez ten czas co oni myślą zdążył bym wysłać do centralnego serwisu HTC i już otrzymać naprawiony sprzęt z powrotem. Pytanie tylko czy tak mogę zrobić ?
Druga ciekawa rzecz: jasne że nie mamy dowodów ale w każdej plotce jest sporo prawdy i wygląda na to, że jak sobie z telefonem nie radzą, lub popsują coś w między czasie to zalewają czujniki LCI i po problemie i nie ma się do kogo odwoływać. Takie rzeczy to już skandal i pomijając czas, który się czeka, ale obawiam się, że jak tam komuś coś nie spasi to legalnie załatwią mi telefon, że już nie będę miał szansy obrony. Zdaje sobie sprawę, że klienci nie są święci i próbują również pewne rzeczy wymusić po kąpieli lub uszkodzeniu mechanicznym przez użytkownika, ale ilość skarg na regenersis przeraża nawet tych co mają mocne nerwy. I są to zarówno posiadacze HTC, apple, Nokia i inne.
Następnym razem będę musiał dobrze się zastanowić jaki sprzęt kupować i kolejnym wyznacznikiem będzie serwis niestety. Swoją drogą Ciekawe czy dell w palmtopach ma podobną strategię serwisową jak w laptopach czy monitorach ....
Kobieta + 50ml = CHMOD 777

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #359 dnia: Kwiecień 04, 2010, 06:56:07 »
@up.


odnośnie zalewania - jak tam przez chwilę pracowałem to nie widziałem takiej praktyki, jak również nie słyszałem nawet plotek wśród pracowników, żeby to celowo robiono... Raczej te ślady zalania w nigdy nie zalanych telefonach to niefart w stylu kropli deszczu wysokiej penetracji ;)

Odnośnie reszty - no to wiadomo... ;-)