Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić

  • 443 Odpowiedzi
  • 191813 Wyświetleń

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #240 dnia: Wrzesień 29, 2009, 16:30:08 »
Dobrze, że masz to oświadczenie(?) z 17.09  :ok:

Na tej podstawie możesz z nimi najpewniej wygrać:)

Życzę powodzenia z przeprawą z nimi :)

Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #241 dnia: Wrzesień 29, 2009, 17:54:52 »
Witam.
Mam pytanie związane z HTC Polska czy ktoś zna jakowyś adres do polskiego przedstawicielstwa firmy?
Pytanie nie bez kozery bowiem mam zamiar pozwać HTC o wykonanie umowy jaką jest gwarancja.
Telefon był już 3 razy w serwisie, po kolejnej usterce zażądałem wymiany telefonu na nowy zgodnie z zapisami gwarancji. Niestety odesłali mi stary telefon naprawiając go. Są 3 wbitki w gwarancji, a na czwartą już zabrakło im miejsca ale są z naprawy kwity. Natomiast szanowna pani z Regenersis mówi, że telefon był naprawiany jedynie 2 razy (po trzeciej naprawie) zatem wymiana nie przysługuje. Czy ów jeden raz to odesłałem TP na miesiąc do Regenersis  celem wiejskiego tuningu? Chyba coś jest nie tak, czy taka jest polityka HTC czy też Regenersis? Ale nie z nami te numery Brunner.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #242 dnia: Wrzesień 29, 2009, 18:22:40 »
I tak nie wygra nikt z was. To jest walka z wiatrakami.

Tylko by wygrac trzeba miec kupe €€€, kupe czasu i byc jeszcze bardziej niz wy wkurzeni.

W takich sytuacjach (np odstajaca klawiatura) trzeba reklamowac to u sprzedawcy z tytulu niezgodnosci towaru z umowa. 14 dni i sprawa rozwiazana. Wymiana albo doprowadzenie do zgodnosci z umowa. To wasz wybor ze sie meczycie. Wasze zachowanie to tylko i wylacznie masohizm. Nic wiecej.

Robicie duzo halasu a nie znacie swoich podstawowych praw jako konsumentow.

PS ale kij w mrowisko :mrgreen:
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline jarqka

  • ****
  • 818
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Honor 7, Honor 8, Iphone 4,5 , iPAQ 214, Ipad 3
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #243 dnia: Wrzesień 29, 2009, 18:25:45 »
przynzma bejowi rację tym razem.
po pierwsze spór zapewne będzie rozwiązywany w wawie bo tam jest przedstawicielstwo htc. będziecię dojeżdzać na rozprawy? opłacicie prawników i ekspertyzę sprzętu??
taniej kupic nowy telefon....
They Use Force To Make You Do What The Deciders Have Decide You Must Do

*

Offline Birra

  • 12
  • Sprzęt: n96
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #244 dnia: Wrzesień 29, 2009, 18:35:26 »
I tak nie wygra nikt z was. To jest walka z wiatrakami.

Tylko by wygrac trzeba mieć kupę €€€, kupę czasu i być jeszcze bardziej niż wy wkurzeni.

W takich sytuacjach (np odstająca klawiatura) trzeba reklamować to u sprzedawcy z tytlu niezgodności towaru z umowa. 14 dni i sprawa rozwiązana. Wymiana albo doprowadzenie do zgodności z umowa. To wasz wybór ze sie meczycie. Wasze zachowanie to tylko i wylacznie masochizm. Nic więcej.

Robicie dużo halsu a nie znacie swoich podstawowych praw jako konsumentów.

PS ale kij w mrowisko :mrgreen:


Tak tylko telefon był przywieziony z Anglii, i do sprzedawcy nie mogłem go reklamować nie miałem takiej możliwości, telefon podczas aktualizacji oprogramowania padła płyta główna wymienili ją na nową (pierwsza naprawa), druga to ta po naprawie pierwszej czyli gdybyś przeczytał cały wątek to byś wiedział nie działał mniejszy z głośników, po tej naprawie była trzecia gdzie nie logował sie do sieci GPS i odstawała klawiatura (tak w której uwalili telefon) czyt. zalali specjaliści Regenersis telefon oddałem sprawny działający mogłem prowadzić rozmowy a oddano mi go zalanego mam na to oświadczenie serwisu w którym zdawałem słuchawkę.



Czyli jeśli oddali obudowę do telefonu w kolorze czarnym a miałem w kolorze grafitowym jest to niezgodność towaru z umową?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2009, 20:40:29 wysłana przez Birra »

*

Offline tranzystor

  • ****
  • 500
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry 9000, PlayBook 16GB OS2
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #245 dnia: Wrzesień 29, 2009, 18:51:44 »
Czas poszukać sobie prawnika albo skierować sprawę do rzecznika praw konsumenta, ale w/g mnie masz marne szanse

Dlaczego marne szanse ? Niesprawny telefon odebrałem z serwisu Enter - tel (otrzymał z Regenersis)  i ja go chyba nie popsułem ?
Napisane: Wrzesień 29, 2009, 16:20:35

Proponuje  chwycic  za d**e Enter -tel   z tego wzgledu iz  zrobili   to jako przyjecie do serwisu - czyli dla ciebie dobrze bo regenersis cie guzik obchodzi bo dstarczyles do Enter-tel  co innego jakby wystawili ci nie  "przyjecie do serwisu" lecz   "przekazanie do serwisu zewnetrznego" wowczas  rzecznik praw konsumenta nawet   przyzna  ci racje  poniewaz  to Enter-tel  realizuje naprawe a nie regenersis  - tak wynika z kwitu i proponuje sie tego zaczepic   na odczepnego powinni pojsc na ugode  i wymienic ci  sprzet   byc moze na inny .

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #246 dnia: Wrzesień 29, 2009, 20:45:19 »
Tak tylko telefon był przywieziony z Anglii

Gratulujemy kolejnemu zaradnemu polakowi - przyoszczedzone pieniazki sa warte odmowy naprawy :ok:

Oszczedziles kase, ryzykowales no i sie doigrales. W takich przypadkach odpowiedzialnosc sprzedawcy jest bardzo dobrym sposobem na zakonczenie takiej sytuacji, no ale jak juz wiemy zwyciezyla chec oszczednosci a nie zdrowy rozsadek.

Szczescie w nieszczesciu ze miales wymagane do przyjecia do gwarancji dokumenty dokumenty, bo sa jeszcze lepsze agregaty ktore chca jeszcze wiecej oszczedzic i kupuja jume z angli :ok:

Kto by mogl przewidziec ze telefon sie zepsuje. Parafrazujac "gowno sie zdarza"...
:D

Dla wszystkich czytajacych - doradzam zapoznac sie z ustawa o szczegolnych warunkach sprzedazy konsumenckiej. I poznania swoich przywilei i praw :)
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Birra

  • 12
  • Sprzęt: n96
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #247 dnia: Wrzesień 29, 2009, 21:00:55 »
Tak tylko telefon był przywieziony z Anglii

Gratulujemy kolejnemu zaradnemu polakowi - przyoszczedzone pieniazki sa warte odmowy naprawy :ok:

Oszczedziles kase, ryzykowales no i sie doigrales. W takich przypadkach odpowiedzialnosc sprzedawcy jest bardzo dobrym sposobem na zakonczenie takiej sytuacji, no ale jak juz wiemy zwyciezyla chec oszczednosci a nie zdrowy rozsadek.

Szczescie w nieszczesciu ze miales wymagane do przyjecia do gwarancji dokumenty dokumenty, bo sa jeszcze lepsze agregaty ktore chca jeszcze wiecej oszczedzic i kupuja jume z angli :ok:

Kto by mogl przewidziec ze telefon sie zepsuje. Parafrazujac "gowno sie zdarza"...
:D

Dla wszystkich czytajacych - doradzam zapoznac sie z ustawa o szczegolnych warunkach sprzedazy konsumenckiej. I poznania swoich przywilei i praw :)

Tylko aby oddać telefon do naprawy wystarczył rachunek z Anglii nie narzekali i naprawiali. Teraz będę mógł zanieść im telefon nie pokazując ekspertyzy zobaczymy co napiszą w kolejnej naprawie, wtedy im przedstawię ekspertyzę z innego serwisu :) będą mocno zdziwieni i oczywiście oświadczenie z Enter-tel.

*

Offline mike100

  • ****
  • 596
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9780, BB Playbook
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #248 dnia: Wrzesień 29, 2009, 21:04:08 »
Bej - zostawiając na boku niezgodność z umową, bo zasadniczo masz rację,  taki "serwis" po prostu nie powinien istnieć.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2009, 21:09:51 wysłana przez mike100 »
High Tech Crap
BB 9780, Clarion Map790
Dell Vostro 3300, BB Playbook w drodze :)

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #249 dnia: Wrzesień 29, 2009, 21:28:23 »
6 miesiecy pracy przy obsludze po/przed serwisowej i czlowiek zmienia swiatopoglad. Serwisy to tak naprawde zlo konieczne. Kazdy.


No oprocz serwisu laptopow dell :)
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #250 dnia: Wrzesień 29, 2009, 21:32:44 »
praktycznie nic mi się nie psuje, więc osobiście z serwisami nie mam do czynienia, ale serwis MSI jak odsyłałem MP3 z dziwnym schorzeniem (objawiającym się sporadycznie, ale denerwującym) bardzo szybko załatwił sprawę. Przysyłali nówkę sztukę.
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline mike100

  • ****
  • 596
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9780, BB Playbook
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #251 dnia: Wrzesień 30, 2009, 09:10:08 »
to ja z kolei polecam serwis tv samsung w wawie przy radzyminskiej. szybko, miło i fachowo  :ok:
High Tech Crap
BB 9780, Clarion Map790
Dell Vostro 3300, BB Playbook w drodze :)

Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #252 dnia: Wrzesień 30, 2009, 09:50:23 »
a ja przy zakupie telefonu nigdy nie patrze czy ma gwarancje bo w razie czego wiem ze i tak lepiej z niej nie korzystac:) zawsze albo mechaniczne uszkodzenie, albo zalanie ale jeszcze bardziej zniszcza dlatego wole kupic taniej bez gwarancji i w razie czego samemu sobie napirawic:) wiele nerwow zaoszczedzone

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #253 dnia: Wrzesień 30, 2009, 09:55:01 »
wole kupic taniej bez gwarancji i w razie czego samemu sobie napirawic:) wiele nerwow zaoszczedzone

Jeszcze tylko uświadom wszystkich jakim kapitałem obracasz, zapleczem sprzętowym i wiedzą.

Może to brutalne ale nie wszyscy mamy dostęp do takich dobrodziejstw jak Ty i ewentualna pomyłka przy naprawie lub zakup trupa mocno bije nas po kieszeni.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #254 dnia: Wrzesień 30, 2009, 10:03:18 »
Antej -
faktycznie, zakup trupa hermesa za 250 bije po kieszeniu.
Tylko kupując trupa musisz być świadomy tego że może się nie podnieść.

"mierz siły na zamiary" - jak to kiedyś ładnie ktoś opisał.

iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #255 dnia: Wrzesień 30, 2009, 10:26:17 »
Antej -
faktycznie, zakup trupa hermesa za 250 bije po kieszeniu.
Tylko kupując trupa musisz być świadomy tego że może się nie podnieść

Po prostu poprzedni post trochę podniósł mi ciśnienie. Wypowiedział się user który obraca bardzo dużą ilością sprzętu i proponuje elementy do prawie każdego HTC.... wnioski zostawiam czytającym.

Pewnie każdy kto szuka używanego sprzętu liczy na okazję i ryzykuje.
A że na allegro coraz więcej dzieci śliniących się na "dotyk" oraz handlarzy sprzętu poserwisowego z Zachodu to biznes kręci się. Potem piszesz z kimś komu pomogłeś i okazuje się że wcisnął "połatany" sprzęt następnemu naiwnemu z opisem "nie znam się na tym, pewnie łatwo naprawić" (akurat doświadczyłem tego parę dni temu)

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #256 dnia: Wrzesień 30, 2009, 10:36:06 »
Pewnie każdy kto szuka używanego sprzętu liczy na okazję i ryzykuje.
A że na allegro coraz więcej dzieci śliniących się na "dotyk" oraz handlarzy sprzętu poserwisowego z Zachodu to biznes kręci się. Potem piszesz z kimś komu pomogłeś i okazuje się że wcisnął "połatany" sprzęt następnemu naiwnemu z opisem "nie znam się na tym, pewnie łatwo naprawić" (akurat doświadczyłem tego parę dni temu)

Cóż no. Jak ktoś kupuje sprzęt na allegro z opisem "nie znam się, ale [w serwisie powiedzieli, że można to naprawić za 50zł/99% sprawny/ na pewno łatwo zrobić/ jak się ktoś zna to zrobi]" to sam jest sobie winny - to same śmiecie i może 5% prawdziwych okazji :) Powodzenia w topieniu hajsu na takim shicie, ja wolę kupić używany, 100% sprawny w idealnym stanie. Choćbym miał za dane pieniądze dostać model starszy. Ale działający :)

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #257 dnia: Wrzesień 30, 2009, 11:10:08 »
Powodzenia w topieniu hajsu na takim shicie, ja wolę kupić używany, 100% sprawny w idealnym stanie. Choćbym miał za dane pieniądze dostać model starszy. Ale działający :)

Niestety wypychanie trupów strasznie psuje rynek, np. ceny HTC Wizard, Himalaya, BA.... wszyscy "nowi" w temacie PDA sugerują się 99%sprawny i ceny sprzętu idą w dół, widać rozbieżność między "kup teraz" ze sklepów GSM a szarakami. Ok koniec OT.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2009, 11:11:42 wysłana przez Antej »

*

Offline Borg

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation,SE P1i
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #258 dnia: Wrzesień 30, 2009, 14:32:45 »
Oszczedziles kase, ryzykowales no i sie doigrales. W takich przypadkach odpowiedzialnosc sprzedawcy jest bardzo dobrym sposobem na zakonczenie takiej sytuacji, no ale jak juz wiemy zwyciezyla chec oszczednosci a nie zdrowy rozsadek.

Dla wszystkich czytajacych - doradzam zapoznac sie z ustawa o szczegolnych warunkach sprzedazy konsumenckiej. I poznania swoich przywilei i praw :)

Taka mała dygresja po 6 miesiącach od zakupu odpowiedzialność sprzedawcy można sobie wsadzić ***** (niech sobie każdy wpisze co chce według upodobań :) ) i wtedy pozostaje niestety serwis.
Palm m105->m130->Motorola mpx200->mpx220->SE P1i->HTC HD->HTC Desire->HTC Sensation

*

Offline radekrpr

  • *
  • 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Desire > Sensation
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #259 dnia: Wrzesień 30, 2009, 19:04:11 »
a ja oddałem do serwisu sokowirówkę i mi jej nie naprawili :(

*

Offline jarqka

  • ****
  • 818
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Honor 7, Honor 8, Iphone 4,5 , iPAQ 214, Ipad 3
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #260 dnia: Wrzesień 30, 2009, 23:31:48 »
sąsiad spod czwórki oddał toster też nie naprawili  :E
They Use Force To Make You Do What The Deciders Have Decide You Must Do

Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #261 dnia: Październik 01, 2009, 00:27:44 »
Antej -
faktycznie, zakup trupa hermesa za 250 bije po kieszeniu.
Tylko kupując trupa musisz być świadomy tego że może się nie podnieść

Po prostu poprzedni post trochę podniósł mi ciśnienie. Wypowiedział się user który obraca bardzo dużą ilością sprzętu i proponuje elementy do prawie każdego HTC.... wnioski zostawiam czytającym.

Pewnie każdy kto szuka używanego sprzętu liczy na okazję i ryzykuje.
A że na allegro coraz więcej dzieci śliniących się na "dotyk" oraz handlarzy sprzętu poserwisowego z Zachodu to biznes kręci się. Potem piszesz z kimś komu pomogłeś i okazuje się że wcisnął "połatany" sprzęt następnemu naiwnemu z opisem "nie znam się na tym, pewnie łatwo naprawić" (akurat doświadczyłem tego parę dni temu)


nie chcialem nikogo urazic.
Poprostu jak kupuje telefon dla siebie to zawsze patrze zeby kupic taniej a bez gwarancji i wtedy przy ewentualnej naprawie wychodzi mi na to samo jakbym kupil z gwarancja z tym ze nie musze pozniej bawic sie z bieganiem po serwisach.
Mowie o tym dlatego ze bardzo wielu ludzi nie kupi telefonu bez gwarancji bo mysla ze jak jest gwarancja to serwis wszystko zrobi z pocalowaniem reki, jednak niestety tak nie jest o czym mozemy poczytac wyzej-takie niestety mamy serwisy.


co do telefonow niesprawdzonych- zgodze sie sie, praktycznie wszystkie niesprawdzone sa uszkodzone:) Ostatnio kupilem touch duala "niesprawdzonego" ze niby sie sprzedajacy nie zna na takim telefonie.
Okazlo sie oczywiscie ze ma uszkodzony panel dotykowy, skoro telefon sie nazywa touch to chyba oczywiste ze jest dotykowy i nie da sie "na tym nie znac" jak napisane bylo w aukcji. Telefon poszedl na czesci tak ze stratny nie bylem ale ile problemu dodatkowego.
Na tym forum kupilem hermesa jako 100% sprawnego i niestety okazal sie uszkodzony a sprzedajacy zniknal, takze nie tylko niesprawdzone sa uszkodzone:)

No ale koniec juz OT. mam nadzieje ze nikogo nie urazilem tym razem, na pewno nie mialem takiego zamiaru

*

Offline wwwojciech

  • *
  • 83
  • Love Regenersis !!!
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #262 dnia: Październik 01, 2009, 14:22:03 »
a ja oddałem do serwisu sokowirówkę i mi jej nie naprawili :(

radekrpr - ja też oddałem dwa tygodnie temu sokowirówkę do naprawy. Wczoraj wróciła z serwisu i okazało się, że nie zamontowali mi zaslepek na śrubki. Teraz wiórki z marchewki wpadają w otwory ze srubkami i jest bardzo ciężko wyczyścić !!!! Jestem pewnien, że zrobili to celowo !  :-|

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #263 dnia: Październik 01, 2009, 20:18:27 »
jakaś masakra z tymi sokowirówkami  :S Dobrze, że moja działa... chyba....

*

Offline blu84

  • **
  • 187
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE Z520i  :mrgreen:,N900, MDA-PRO, Asus P565
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #264 dnia: Październik 01, 2009, 20:59:16 »
ooo dzięki za przypomnienie, moją tak długo trzymają i  zapomniałem że ją jeszcze mam   :worried:

*

Offline tranzystor

  • ****
  • 500
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry 9000, PlayBook 16GB OS2
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #265 dnia: Październik 02, 2009, 07:39:55 »
.heheheh
witam 
apropo zapominania   ... u nas na serwisie   sa jeszcze  grafiki ktore  powracaly juz   dawno dawno temu  - w zeszlym roku   z fabryk naprawczych a przyjecia   do  ktorych naleza  opiewaja jeszcze na rok   2008   :ok:

Ludzie czasem tez  cos przyniosa  i pozniej   nie odbieraja  .... mimo przypomnien   telefonicznych a nawet  listowych 
najlepszy jest przypadek komputera   ktory   zostal dostarczony przez  kobiete  (prawnik ) jakies  pol roku temu    i po dzis  dzien nie  mozna  sie  znia  skontaktowac  -   telefon nie  odpowiada  - wylaczony  ..... moze  zginela   czy  co   :ohreally:

*

Offline jarqka

  • ****
  • 818
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Honor 7, Honor 8, Iphone 4,5 , iPAQ 214, Ipad 3
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #266 dnia: Październik 02, 2009, 10:10:36 »
Panowie szczęka mi odpadła  :S

Dziś odebrałem z serwisu Teleko soniacza od ojca. Telefn został wymieniony na nowy ale najważniejsza była pięczatką na karcie gwarancyjnej... Regeneresis....
Sprawdziłem wszystko skręcone ok żadnych rys telefon się właczą działa..  :O
They Use Force To Make You Do What The Deciders Have Decide You Must Do

*

Offline mike100

  • ****
  • 596
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9780, BB Playbook
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #267 dnia: Październik 02, 2009, 10:15:01 »
Panowie szczęka mi odpadła  :S

Dziś odebrałem z serwisu Teleko soniacza od ojca. Telefn został wymieniony na nowy ale najważniejsza była pięczatką na karcie gwarancyjnej... Regeneresis....
Sprawdziłem wszystko skręcone ok żadnych rys telefon się właczą działa..  :O
:ok:
wow :ok: są jakieś postępy. nie psują i nie noszczą nowych aparatów :ok:
High Tech Crap
BB 9780, Clarion Map790
Dell Vostro 3300, BB Playbook w drodze :)

*

Offline tranzystor

  • ****
  • 500
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry 9000, PlayBook 16GB OS2
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #268 dnia: Październik 06, 2009, 08:25:10 »
hehehe  nie nie   to rotacja pracownikow  ;)  sam mialem  propozycje  tam pracowac  :P ...ale drugi raz w tą samą wodę sie nie wchodzi  :P

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #269 dnia: Październik 06, 2009, 10:24:12 »
robota okrutnie nudna. Plus ta trwająca 10min po zmianie odprawa z ochroną. Plus poobcinany internet (aczkolwiek pdaclub działa  :E ) i brak możliwości wniesienia komórki na serwis... Kawał tragedii :)