PDA Ogólnie > Serwisowanie

Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić

<< < (2/89) > >>

HoMeK22:
no to ładnie mnie wystraszyliscie :/, mój diamondzik własnie jest w regenersis warsav w naprawie :/
pokazyje zasięg ale nie można dzownić ani meska wysłac.. nic.. raz się dodzwonie a zahcwlke już nie i tak wkółko... no zobaczymy co się wylegnie z nich naprawy .....

mike100:
wątek przesłałem HTC do śledzenia i zapytałem, czy mają zamiar poprawić jakość usług JEDYNEGO autoryzowanego serwisu htc w naszym kraju.

Moderatorze NIE kasuj zatem :ok:

may:

--- Cytat: mike100 w Styczeń 22, 2009, 11:36:16 ---wątek przesłałem HTC do śledzenia i zapytałem, czy mają zamiar poprawić jakość usług JEDYNEGO autoryzowanego serwisu htc w naszym kraju.

Moderatorze NIE kasuj zatem :ok:

--- Koniec cytatu ---
To prześlij im jeszcze to - http://forum.mobione.pl/index.php/topic,1182.0.html

siwy05:
widocznie najpierw trzeba ich op.... zeby cos zrobili, a moze by tak napisac maile do htc europe ze skargami na powyzszy serwis, czasami mam wrazenie ze poslkie serwisy to jakies kpiny i to nie tylko HTC, a ze mialem stycznosc z serwisami w niemczech i wielkiej brytani, moge powiedziec ze tam zrobia chyba wszystko zeby klient byl zadowolony, przyklad: pisze maila do polskiego serwisu i dostaje odpowiedz po 2tygodniach, do tego w zasadzie nic ona nie wnosi, pisze do serwisu w uk, mam odpowiedz w 2godziny, dostaje kilka rzeczy, ktore powinieniem zrobic przed wyslaniem do serwisu, jesli nie pomoga mam numer telefonu

mike100:

--- Cytat: may w Styczeń 22, 2009, 11:40:48 ---
--- Cytat: mike100 w Styczeń 22, 2009, 11:36:16 ---wątek przesłałem HTC do śledzenia i zapytałem, czy mają zamiar poprawić jakość usług JEDYNEGO autoryzowanego serwisu htc w naszym kraju.

Moderatorze NIE kasuj zatem :ok:

--- Koniec cytatu ---
To prześlij im jeszcze to - http://forum.mobione.pl/index.php/topic,1182.0.html

--- Koniec cytatu ---



HTC musi coś z tą sprawą zrobić..

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej