PDA Ogólnie > Nowości ze świata mobilnych technologii

Nowe modele HTC na 2009 (25 modeli?)

(1/6) > >>

DRIFT-R:
Przeszukując internet że tak powiem.... natrafiłem na coś takiego:

http://www.jouwmobiel.nl/nieuws/HTC_roadmap_2009_ligt_op_straat[2009-01-12]/

Jest tam kilka zdjęć nowych modeli.... niektóre już były w zapowiedziach ale w sumie HTC obiecywało jeszcze więcej nowości więc tylko czekać na ich wysyp :)

Zame fotki znajdziemy chociaż skopiomane z linku powyżej znajdziemy tu: http://www.telepolis.pl/grafika/newsy/2009-01/htc-2009.jpg

I tekst ze stronki TELEPOLIS.PL


--- Cytuj ---Do sieci wyciekła lista telefonów, które HTC planuje wprowadzić na rynek w 2009 roku. Pojawi się nowa Athena, pojawi się mobilna telewizja i będzie więcej Androida.

Iolite będzie miał ekran o rozdzielczości WQVGA (240 x 400 pikseli), aparat 3,2 Mpix, 512 MB pamięci ROM i 228 MB pamięci RAM. HTC Twin to wejście w świat telefonów działających na całym świecie - urządzenie będzie działało zarówno w sieciach CDMA jak i GSM.

HTC Maple (3G Excalibur) to długo wyczekiwany konkurent urządzeń z rodziny BlackBerry czu Nokii E71. HTC Topaz to nowa wersja HTC Touch, z kolei HTC Rhodium, HTC Barium i HTC Tungsten to następcy HTC Touch Pro (różne nazwy w zależności od operatora).

HTC Willow W i HTC Cedar W to prostsze wersje HTC Maple, skonstruowane z myślą o poczcie elektronicznej i szybkim wysyłaniu SMS-ów. HTC Beryl i HTC Firestone to kolejne wariacje na temat HTC Touch, podczas gdy HTC Whitestone ma być kombajnem multimedialnym, najprawdopodobniej wyposażonym w tuner telewizyjny.

HTC Thoth (Athena 2) to urządzenie z pogranicza UMPC i telefonów komórkowych, z dyskiem twardym i ekranem o przekątnej rzędu 5 cali. HTC Sapphire, HTC Jasper C, HTC Hero oraz HTC Memphis to według zagranicznych witryn urządzenia z Android OS na pokładzie.
--- Koniec cytatu ---




PS. Pierwszy link trzeba skopiować cały adres włącznie z datą....


Napisałem konkretnie odnośnie nowych sprzętów HTC a temat przeniesiony do PDA ogólnie.... mam wrażenie że nikt u nie zagląda...tzn do Rynku PDA.

Czesiorazdwatrzy:
Przypuszczalni znowu wypuści dużo bardzo podobnych modeli których sercem będą qualcommy albo inne słabe procesory i pewnie prędkość nie przekroczy 500-600mhz. Przypuszczalnie nic ciekawego nie będzie, ale zobaczymy... Liczyłem na następce uni fajnego :(

Progressive:
Gdzieś mi przed oczami mignął artykuł, ze HTC ma zamiar odejść od procesorów Qualcomma, mam nadzieję, ze tak sie stanie.

DRIFT-R:
Gdyby HTC zrezygnowało z procesorów qualcomm to była by najlepsza wiadomość tego roku :), ale szczerze jakoś w to wątpię bo jeszcze kilka miesięcy temu czytałem o zacieśnianiu współpracy między tymi dwiema firmami.... ale pomażyć dobrze rzecz :)

Htc zapowiedziało 25 modeli chociaz jak widać nie do końca sa to rózne modele, bo część to poprostu ten sam model w innym brandingu. A sercem większości pewnie będzie procesor znany z diamonda czyli 528MHz, który przy intelowskim 800MHz montowanym w nowym Asusie wypada poprostu blado.

HTC zostało w modelach zapowiadanych na 2009 przy stylistyce znanej z Diamonda i Blackstone. I co dziwne wszystkie modele są do siebie zaskakująco podobne.

Zobaczymy co przyniesie czas i w jakich specyfikacjach będę prezentowane modele...

Klusek:

--- Cytuj ---Gdyby HTC zrezygnowało z procesorów qualcomm to była by najlepsza wiadomość tego roku , ale szczerze jakoś w to wątpię bo jeszcze kilka miesięcy temu czytałem o zacieśnianiu współpracy między tymi dwiema firmami.... ale pomażyć dobrze rzecz
--- Koniec cytatu ---
Tutaj jest o tym artykuł. Mam nadzieję, że nie jest to plotka. Mam teraz HTC TP i co prawda nie narzekam na niego, ale do demonów prędkości to on nie należy ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej