Samodzielne Nawigacje GPS - PNA / PND (Windows CE) > Mitac / Mio Technology

Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)

<< < (2/104) > >>

Stekowiec:
Czy po instalacji tego Lanchera bluetooth będzie działał podczas kożystania z AutoMapy??

agent:
już wszystko działa :))) był to problem ze ścieżka do automaty standardowo jest bezpośrednio a ja mam w Program Files poprawiłem i smigaja 2 mapki i jaśniejsze podświetlanie co do "blututa"to faktyczne ikona jest ale ja nie potrafię tego skonfigurować tak aby działało



>>> EDIT 1 WRZEŚNIA 2008 <<<

ZWIĄZKU Z TYM, IŻ ZASYPUJECIE MNIE WIADOMOŚCIAMI NA @
Napisze rozwiązanie tutaj mojego skromnego i błahego problemu aby wam było łatwej  :mrgreen:

Jeśli masz AutoMape zainstalowaną w twojej nawigacji, i masz zainstalowany SystemInformation to:

- odnajdujesz plik  | main.ini |
Znajdziesz go w :\SystemInformation\Main

Edytujesz go za pomocą np. notatnika

I znajdujesz tam akapit

ICONXPBUTTON

W nim podmieniasz linijkę:

Command = "\My Flash Disk\AutoMapa EU\wceAm.exe"


na

  Command = "\My Flash Disk\Program Files\AutoMapa EU\wceAm.exe"


Zapisujesz zmiany

i mapka chodzi oile była zainstalowana standartowo i nie została zmieniona lokalizacja instalacji – jeśli została ze to należy postu podać dokładna ścieżkę do pliku wceAm.exe


pozdrawiam i do usłyszenia


Limak74:

--- Cytat: Stekowiec w Lipiec 23, 2008, 02:03:36 ---Czy po instalacji tego Lanchera bluetooth będzie działał podczas kożystania z AutoMapy??


--- Koniec cytatu ---

Dziala ale poprzez maly trick tzn:
sa 2 ikonki : bluetooth oraz telefon
jesli mamy sparowany telefon to mozna uzyc "bluetooth" i przychodzace polaczenie powinno uruchomic zestaw glosnomowiacy

jesli natomiast nie mamy sparowanego telefonu albo zrobilismy reset urzadzenia to postepujemy nastepujaco (ja tak robie):
- klikamy na telefon (ikonka)
- klikamy na przycisk "RUN" (jesli wczesniej nie klikalismy na ikone "bluetooth") - zeby zainicjowac service BT
- nastepnie klikamy na przycisk "Call interface"
- pokazuje sie UI(User Interface) i wybieramy "Connect to Phone"
- nawiazujemy polaczenie BT z telefonem i dziala

Zeby korzystac z tego przy wlaczonej AM :
- wychodzimy z menu  "<"
- zamykamy (przez klikniecie na "X") okienko aplikacji BT tester
- przechodzimy na "glowny ekran" (ten z 2 nawigacjami)
- nastepnie uruchamiamy AM i dziala tzn jak przychodzi polaczenie to pojawia sie interface odbioru a jak sie konczy to wraca do AM

Mam nadzieje ze opis dokladny i nie bedziecie mieli problemu z wlaczeniem BT przy AM :)
Pozrd

dasjajo:
zastanawiam sie czy to nie pojdzie na mio 520 ktory tez ma przeciez Win CE 5.0  :worried:

Limak74:

--- Cytat: dasjajo w Lipiec 25, 2008, 11:21:40 ---zastanawiam sie czy to nie pojdzie na mio 520 ktory tez ma przeciez Win CE 5.0  :worried:

--- Koniec cytatu ---
powinno nawet na Win CE 4.2
programik jest skonfigurowany na 480x272 ale mozna to tez przerobic
Zainstaluj i zobacz nic nie popsujesz

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej