Asus A636N WM 6 classic - Safe Mode Menu

  • 0 Odpowiedzi
  • 2887 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Asus A636N WM 6 classic - Safe Mode Menu
« dnia: Luty 22, 2011, 17:41:53 »
Jakies 2 misiace temu zrobilem upgrade do WM 6 na swoim asusie A636N, smigalo wszystko bez problemu, potem doinstalowalem sobie troche programow na asusa, mam na pulpicie stansardowo date, WIFI I BT, programik o nazwie SPB Pocket Plus oraz SPB Weather z wybrana swoja miejscowoscia. Pocket Plus program, ktory fajnie grupuje wszystko na pulpiecie, zrobilem w nim 4 zakladki do niego i wszystko sobie pogrupowalem w nim. Wczoraj zainstalowalem tez program do muzyki nitrogen i mam tez inne potrzebne aplikacje na asusie zainstalowane wczesniej.

Dzis zabralem asusa do pracy, wlaczam go w pracy i podczas uruchamiania win 6 wyskakuje komunikat Safe Mode Menu - press and hold the action button or tap and hold here to boot in safe mode, nic nie klikam i nic nie przytrzymuje i wyskakuje potem bootin in normal mode i pda uruchamia sie normalnie (tylko na poczatku do momentu jak wszystkie ikonki sie pojawia zauwazylem np dwa symbole baterii ale jak sie juz uruchomi do konca to juz wszystko ok). Jak podczas uruchamiania win i wyskakuje ten komunikat klikam i przytrzymuje klawisz dzialania to robi sie sam restart win i potem po uruchomieniu wyskakuje komunikat ze menu programow i pluginow musi zostac zresetowane aby poprawnie dzialaly (czy jakos tak) i na srodku ekranu pojawia sie przycisk reset, klikam go i win uruchamia sie ponownie i juz normalnie sie uruchamia.

Czy to jest wina SPB Pocket Plus czy mam poprostu za duzo ustawione skrotow do programow na pulpicie?

Czy jest jakas inna przyczyna? Moze zwiazana z innym programem?
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2011, 17:46:00 wysłana przez Marcian »