Internet w A636N przez bluetooth z Samsung Monte

  • 0 Odpowiedzi
  • 2954 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline huma22

  • 12
  • Sprzęt: Asus A636N
Internet w A636N przez bluetooth z Samsung Monte
« dnia: Październik 10, 2010, 11:08:31 »
Przez blisko 2 lata korzystałem z połączenia z internetem na moim A636N za pośrednictwem modemu dial-up na bluetooth w telefonie Motorola V3. Działało bez zarzutu. Teraz zmieniłem telefon na Samsunga S5620 Monte i działać przestało.
Internet w telefonie jest skonfigurowany, bo działa bezproblemowo. Połączenie bluetooth z palmtopem również uzyskuję bez kłopotów. Niestety w momencie wdzwaniania numeru (różne próby *99# , *99***1# , *99**1*1#) nie uzyskuję połączenia z netem (numer jest wybierany sądząc z możliwości włączenia terminala po wybraniu numeru) ale połączenie nie zostaje ostatecznie nawiązane. Po około 2 minutach wyskakuje monit o rozłączeniu modemu i na tym koniec. W konfiguracji połączenia na palmtopie mam wprowadzoną dodatkową linię komend +cgdcont=1,"IP","heyah.pl", żadnych innych parametrów również nie zmianiałem po zmianie telefonu.
Zgodnie z informacjami dostępnymi na tym i innych forach nie powinno tu być żadnego problemu, a jednak jest. Niestety ani telefon, ani palmtop nie zgłaszają żadnych konkretnych błędów, nie potrafię więc stwierdzić co się właściwie dzieje.
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie mogące prowadzić do rozwiązania problemu.

Pozdrawiam