Nawigacja GPS > Destinator

destinator 6 i brak WIDOCZNEJ karty pamięci

(1/5) > >>

Endriuszka:
poprzednim razem (kilka miesięcy temu instalowałem bez problemu) a teraz chciałbym zainstalowac i zonk :( :( :(

gdy otworze konsole w miejscu "urządzenie docelowe" wybieram karte pamięci (mam 2GB z wolnego miesjca około 1.3GB) i pokazuje mi że mam dostępnej pamięci  0.0 MB :( :( :(

co jest nie tak ????? robiłem Soft Reset i nic ni epomaga dalej jest tak smao :(

lordJim:
wykorzystaj czytnik kart w kompie -jak masz

Endriuszka:

--- Cytat: lordJim w Styczeń 08, 2008, 16:36:59 ---wykorzystaj czytnik kart w kompie -jak masz

--- Koniec cytatu ---

nie mam zewnętrznego czytnika, bo gdybym miał to bymak zrobił :)

a jest jakiś inny sposób żeby zainstalować tego destinator-a ??? ??? ???

nocnyMarek:
Jeśli sam program masz zainstalowany, to poszukaj na PC folderu DestinatorApps\New Maps
Tam konsola Destinatora zapisuje kopie map, które przesyła do PPC.Spróbuj skopiować 'ręcznie'
folder(y) z mapą(mapami) przy pomocy AtiveSync do folderu DestinatorApps na karcie pamięci.

ATSD, czytniki są obecnie tak tanie, że wręcz nie wypada takiego nie mieć ;-)

Endriuszka:

--- Cytat: nocnyMarek w Styczeń 08, 2008, 17:03:59 ---Jeśli sam program masz zainstalowany, to poszukaj na PC folderu DestinatorApps\New Maps
Tam konsola Destinatora zapisuje kopie map, które przesyła do PPC.Spróbuj skopiować 'ręcznie'
folder(y) z mapą(mapami) przy pomocy AtiveSync do folderu DestinatorApps na karcie pamięci.

ATSD, czytniki są obecnie tak tanie, że wręcz nie wypada takiego nie mieć ;-)

--- Koniec cytatu ---

czytnik musze sobie kupić ale zawsze jakoś czasu brak :)

a ja mam:

DestinatorApps ---> Destinator i sliderplayer
......................................\/
             language, sin, voice itd... i tutaj mam zrobić ten katalog New Maps i wgrać tam przez Activesync te mapy z CD ???

tylko mam mały problem gdy ut=ruchamian Activesync to ropoczyna kopiowanie i gdy dochodzi do około 30% zatrzymuje sie od nowa i tak cały czas :( :( :( ma ta nietylko z tymi mapami ale tez z innymi plikami :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej