kolory w Destinatorze

  • 1 Odpowiedzi
  • 16548 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jarom

  • **
  • 169
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://paragliding.in.poland.nid.pl/
  • Sprzęt: Compaq 4600 -> Hp5500 -> Hp4700 -> Eten x500 -> Eten X800 -> HTC Touch HD
kolory w Destinatorze
« dnia: Listopad 16, 2007, 17:47:00 »
Kupiłem właśnie i zainstalowałem Destinator 7. Do tej pory używałem I-go i TomToma więc muszę przestawić kilka nawyków, ale jednego nie mogę ścierpieć od początku. Wyznaczona trasa jest jakaś taka bladzio niebieska i praktycznie niewidoczna.  Pogrzebałem i znalazłem pliki dotyczace wyglądu w katalogu Destinator/Skin/all/ a tam View3dDesc.inf. Jeśli ktoś podobnie, jak ja chce sobie coś zmienić, co mu ułatwi zycie to tam najłatwiej.
Wyznaczona trasę np wymieniam zmieniajac kolor w pozycjach // Day body color of car route. i // Night body color of car route. kolor zapisywany jest jako RGB więc od teraz wyznaczona trasa w destinatorze bedzie w moim PDA miała kolor 0,255,0 czyli oczowalnie zielony.

Piszę o tym dlatego, ze sam szukałem informacji jak i gdzie to zrobić a nie znalazłem. Więc moze się komuś przydać.
Gdyby mi jeszcze ktoś podpowiedział jak dodać nowe ikonki do swoich ulubionych...

« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2007, 18:31:24 wysłana przez jarom »

*

Offline nieboraku

  • **
  • 219
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus A636N plus KINGSTON 2GB EP, Destinator 6 TS
Odp: kolory w Destinatorze
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2007, 13:18:50 »
Mnie akurat ten niebieski odpowiada, ale rozumiem, ze przyzwyczailes sie do zielonego z Igo.

Co do dodawania ikonek i innych dupereli w D7 - patrz kilka postow nizej - POI w D6 - zasada dokladnie ta sama.