Destinator - Major Roads of Europe

  • 3 Odpowiedzi
  • 3443 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Destinator - Major Roads of Europe
« dnia: Lipiec 26, 2004, 23:38:40 »
Czy ktoś wie jakie jest pokrycie tej osobno kupowanej (49 US$) mapy?

BTW - Destinator 3.0 + mapy Zach. Europy (w tym Czechy i Węgry) kosztuje 219 US$.

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Destinator - Major Roads of Europe
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2004, 13:06:30 »
Cytat: Moi
Czy ktoś wie jakie jest pokrycie tej osobno kupowanej (49 US$) mapy?
Nikt nie wie... :(
Czyżby Destinator cieszył się tak szaloną popularnością?

*

Offline cassiopeia

  • ***
  • 293
  • Sprzęt: Xperia X1, HTC Touch, Toshiba Tecra M7 TabletPC (Vista Bussines)
Destinator - Major Roads of Europe
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2004, 14:52:48 »
Z tego co sie nie myle dystrybucja tych map zajmuje sie firma http://www.jgp-biznes.com.pl/
Zadzwon do nich i zapytaj

*

Offline lmb

  • 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Pocket Loox 718/HTC Raphael
Destinator - Major Roads of Europe
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 03, 2004, 15:55:05 »
Major roads of europe pokrywaja cala zachodnia europe - ale rzeczywiscie tylko glowne drogi. Ja mam destinatora - cala europa zachodnia + czechy (nie ma niestety wegier ani slowacji, nie wspominajac o krajach balkanskich...) oraz w komplecie byly Major Roads. Generalnie ich zakres jest identyczny jak reszy mapy tylko:
a) nie daja sie ciac
b) mozna wyznaczyc dalekie trasy bez koniecznosci zmiany mapy.. Mozna przejechac z berlina do madrytu.. Ale na miejscu juz trzeba uzywac pelnej mapy.

Generalnie destinator ladnie prowadzi, mapy ma dokladne, ale rozczarowanybylem zakresem oferowanej funkcjonalnosci i przyjaznosci uzytkowania.. moze TomTom jest lepszy, ale za to duzo drozszy.
nie zaskoczylo mnie ze generalnie destinator bardzo ladnie dzialal w Austrii (chociaz zdazlo mu sie wyprowadzic mnie z glownej drogi tylko po to zeby zaraz na nia wrocic).. Nieco gorzej bylo we Wloszech - czasem prowadzil drogami n-tej kategorii, lub nie znal dokladnie ukladow skrzyzowan..
Generalniepod wzgledem funkcjonalnosci AutoMapa jest duzo lepsza niz destinator, a pod wzgledem dokladnosci map to jeszcze jestesmy z tylu :(...

pozdrawiam
Lukasz