PDA Ogólnie > Zrób to sam...

obudowa - papierosnica

(1/3) > >>

re_:
ladny polerowany na lusterko MDA compact?

hmm... tak, MDA compact...

ciach, a jednak nie compact ;)


calosc wazy tyle co nic i wyglada przyjemnie. dla jednych to zapewne zbedny gadzet ;)
generalnie do wykonania zuzylem pozostalosci po atrapie oraz starej (tak wiec gniazda na dole sa oraz jest plastikowa imitacja karty pamieci) oraz starej obudowy i calosc na pierwszy rzut oka przypomina zwyklego compacta.
wazy tyle co nic, nie czuje go w kieszeni koszuli :D
obudowa ktora mialem niestety nie nadawala sie na sprzedaz bo wylamalo sie kilka zaczepow jak nieopatrznie ja czyms przycisnalem(juz po wymontowaniu bebechow przy wymianie obudowy).
no i jakis czas temu wpadlem na taki pomysl i go zrealizowalem i tak nie mialem nic do stracenia bo obudowa byla praktycznie do smieci... w zlaczeniu wszystkiego pomoglo kilka kropelek "kropelki" :)
no oczywiscie tylna klapka sie odsuwa.
takie samo cos mozna zrobic sobie majac atrapke jakiegokolwiek mda(bo rozlozyc atrape zwyklego fona to tragedia...). ceny na allegro - od 10 zl za atrape SPV M600.
pozdrawiam i czekam na szydercza krytyke za takie zbeszczeszczenie szczatkow mda ;)

ps sory za jakosc zdjec i ze takie duze... nie mam czym ich pomniejszyc :(

ja456:
Szydercza krytyka?? ;) Podziwiam za pomysł i wykonanie oraz za przywiązanie do compacta  :)) Z tego co tu piszesz to nic lepszego nie mogło go spotkać, tylko pogratulować pomysłu - jest to pierwsza chwila w moim życiu kiedy zazdroszczę palaczowi  :O~

bikekowal:
a setki się zmieszczą? :))  :))

Bat.:
Hehe, super zrobione :)) Pomysłowe i oryginalne ;)

Co nie zmienia faktu, że palenie jest niezdrowe :D

narqotic:
re_ spróbuj jeszcze wbudować w to zapalniczkę ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej