PDA Ogólnie > Zrób to sam...

Pilot do PPC

(1/10) > >>

usercontrol:
Witam,
Codziennie stykam się z problemem braku możliwości zmiany utworu / regulacji głośności, gdy mój pocket jest w kieszeni. I to jest spory problem, bo jak wyciągnę pocketa, żeby dodać muzykę do playlisty to jak zwykle ludzie będą dziwnie patrzeli, a wiadomo, że stracić pocketa to nie takie miłe.

Tak więc do czego zmierzam - chcę zrobić pilot do ppc na kablu, podłączany do portu pocketa - te lepsze discmany miały kiedyś coś podobnego.

Widzieliście gdzieś coś takiego do kupienia?
I jeszcze jedno - gdzie mogę znaleźć (prócz google*) opisy gniazd różnych pocketów?

--
*Dlaczego nie google? Pytam tutaj, czy znacie jakąś stronę, na której jest jakiś większy zbiór dokumentacji sprzętowych, jeśli nie znacie, to pogoogluję za pojedynczymi.

ornitolog:
usercontrol jak będziesz wiedział cos na ten temat to daj znać
chętnie zrobił bym coś takiego do mda compact
najlepiej jak by pilot miał mały wyświetlacz zeby było wydać co to za piosenka i wogóle

bern:
usercontrol pinouts.ru - dobra stronka i posiada wiekszosc urzadzen.

a nie latwiej zainwestowac w sluchawki a2dp? masz klawisze do przewijania, kontrole glosnosci i jeszcze mozna rozmawiac
ja swoje sluchawki kupilem za 120zl i choc sa duze to jestem bardzo zadowolony.

ornitolog
czy mda compact nie ma przypadkiem miniusb? jesli tak to moze byc ciezko bo wydaje mi sie ze taki pilot to chyba tylko po rx,tx (szeregowo) mozna zrobic

ornitolog:
bern ja myślałem o tym aby podłaczyć go z jednej strony do mini jacka a z drugiej podłączyć słuchawki i abym na pilocie mógł wybierać utwory itp. a na słuchawkach ładnie muza leciała
nie chciałbym mieć 2 wystajacych kabli z mda

Super_Ghost:
jeden PDA wielkości UMPC, jakiś czas temu na pdaclub było o nim info, miał własnie takiego pilota na BT. Pytałem się w komentarzach czy jest takie coś do kupienia dla przeciętnego PPC, ale bez odzewu :(

Zwało się to bodajżę DialingCard.


bern
na pewno wygodniej ze słuchawkami BT bo i nie ma problemów z wyciąganiem pocketa i nie naraża się go na przypadkowe wyłamanie gniazda słuchawkowego, lecz obecne słuchawki BT oferują strasznie niską jakość za kosmiczne pieniądze :/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej