Nawigacja GPS > Nawigacja GPS - ogólnie

POI - skąd pobierać, czym obsługiwać

<< < (2/5) > >>

Moi (Adam Kubicki):
POI Edit
Otwierasz plik ov2, zapisujesz jako Destinator csv.

Moi (Adam Kubicki):
Faktycznie. Spróbuj otworzyć POIEditem pliki dla Pocket Streets (to stary TomTom) i zapisać je w formacie Destinatora. Mnie tak poszło, ale z jakim skutkiem - nie mam jak sprawdzić.

Moi (Adam Kubicki):
To jeszcze dorzucę część fińskiej terminologii radarowej:

1. nopeusvalvontakamera „valvon” jest przymiotnikiem od „dozorować” – „valvo” – więc znaczy to pewnie coś na kształt „survailance speed camera”  

2. nopeuskamera „nopeuskamera” znaczy dokładnie to samo co „speed camera”, „nopeus” – prędkość, „kamera” - wiadomo

3. kuvaus etelään päin mentäessä – „kuvaus” zdjęcie zrobione podczas jazdy, tu od strony południowej

4. kuvaus pohjoiseen päin mentäessä – od północnej

5. kuvaus kaakkoon päin mentäessä od południowo-wschodniej

6. mittaus kaakkoon/etelään mennessä pomiar – „mittaus“ od strony południowo-wschodniej

kurkudor:
http://www.ngi.gr/DestinatorDownloads/Speed_camera_updates/July_06_Update/

Bezpłatne POI - fotoradary w Grecji dla Destinatora.

Szukam POI z fotoradarami dla Serbii i Czarnogóry oraz Macedoni.
Może ktoś podać jakieś namiary?

arsen99:
Ok, pójdę troche na łatwiznę, choć troche juz poszukałem, ale...
Jest to bardzo dobry post, zacząłem sprawdzać sobie strony z POI ale ich ilość i różnorodność mnie przytłoczyła. Troche tu troche tam, a gdzie indziej jeszcze coś innego. Czy może z doświadczenia moglibyście mi polecić jakiś programik który ściągał by mi POI z europy na kompa? Pobawiłem sie troche PoiEdit, ale on ściąga kategoriami, nie moge zaznaczyć że chce np wszystkie kraje i wszystkie kategorie. Jest to barzo żmudna praca ściągać kategorie po kategorii dla każdego państwa. W śród tych stron musi byc jakaś przodująca tak jak u nas w Polsce mobilne.net czy moglibyście i ją wskazać? Przeleciałem juz przez 10 sron, ale są ze tak powiem postrzępione, a poza tym nie moge ściągnąć wszystkich POI na raz, np dla Francj tylko musze kategoria po kategorii.
Dzieki za pomoc pozdro

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej