PDA Ogólnie > Serwisowanie

SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...

<< < (2/31) > >>

ziele:

--- Cytat: Arii3 w Sierpień 12, 2009, 19:29:14 ---witam czy masz możliwość naprawienie slotu kart pamięci w spv m3000 ???

--- Koniec cytatu ---
Przepraszam za opóźnioną odpowiedź. Niestety na dzień dzisiejszy nie mam takiego slotu. :(
Napisane: Sierpień 19, 2009, 12:05:49
--- Cytat: zienio w Sierpień 18, 2009, 09:48:57 ---Witam. Ile kosztowalaby wymiana gniazda komunikacyjnego/zasilania w mio p350

--- Koniec cytatu ---
Oryginalnego gniazda nie mam bo jest nietypowe (sposób montowania do płyty) ale mogę dostosować inne i też będzie działać. Reszta na PW.

skorpion:
Witam mam pytanie w poniższej sprawie (to samo wysłałem na [email]:

- czy podejmiesz się naprawy USB w HP iPAQ 614c (objawy nie ma synchronizacji z komputerem przez USB w ogóle komputer nie rozpoznaje ipaq - jak urządzenie magazynujące lub inne urządzenie również po zainstalowaniu ActiveSync - ten sam problem, ładowanie odbywa się normalnie),
- jaki czas to będzie trwało,
- no i najważniejsze pytanie jakie koszty poniosę i czy dajesz na naprawę gwarancję?

Czekam na odpowiedź dzięki z góry.

ziele:

--- Cytat: skorpion w Sierpień 19, 2009, 15:13:03 ---Witam mam pytanie w poniższej sprawie (to samo wysłałem na [email]:

- czy podejmiesz się naprawy USB w HP iPAQ 614c (objawy nie ma synchronizacji z komputerem przez USB w ogóle komputer nie rozpoznaje ipaq - jak urządzenie magazynujące lub inne urządzenie również po zainstalowaniu ActiveSync - ten sam problem, ładowanie odbywa się normalnie),
- jaki czas to będzie trwało,
- no i najważniejsze pytanie jakie koszty poniosę i czy dajesz na naprawę gwarancję?

Czekam na odpowiedź dzięki z góry.


--- Koniec cytatu ---
Podejmę się naprawy. Odpisałem już wcześniej na maila.
Napisane: Sierpień 20, 2009, 20:29:39
--- Cytat: Arii3 w Sierpień 12, 2009, 19:29:14 ---witam czy masz możliwość naprawienie slotu kart pamięci w spv m3000 ???

--- Koniec cytatu ---
Jednak będę miał ten slot.. szczegóły na PW.

nekos:
Witam
Ile kosztowala by wymiana zlacza usb w HTC kaiser ?
pozdrawiam

ziele:

--- Cytat: nekos w Wrzesień 15, 2009, 13:38:55 ---Witam
Ile kosztowala by wymiana zlacza usb w HTC kaiser ?
pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---

Odpisałem na PW.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej