PDA Ogólnie > Serwisowanie

Modecom MX3HD - wisi na logo

(1/1)

pingwin137:
Witam, ojca znajomy znalazł podczas sprzątania domu gdzieś na dnie szuflady w/w nawigację. Mówi, że nikt jej wcześniej nie uruchamiał i leżała kilka ładnych lat w szufladzie. Ładuję ją i się uruchamia. Przeszedłem kalibrację ekranu ale dalej urządzenie "wisi". Widać tylko logo "MODECOM", naciskając ekran urządzenie odpowiada dźwiękiem. Resetowałem małym przyciskiem z tyłu ale nic to nie daje. Naciskając wyłącznik pojawia się menu wyłączania. Power off i sleep działa, naciskając cancel urządzenie wisi dalej. Po podłączeniu po USB do laptopa z win10 urządzenie nie jest wykrywane ani nie ma go w menadżerze urządzeń. Nie mam karty pamięci do tego urządzenia. Jakieś sugestie lub porady?

Pretor:
Zerknij do instrukcji obsługi, może znajdziesz jakieś wskazówki: MODECOMFreeWAYMX3.pdf

graff:
Możliwe że to jakieś błędy graficzne w stylu rozjeżdżania się interfejsu w CSS?

malylysy:

--- Cytat: graff w Marzec 04, 2022, 14:16:33 ---Możliwe że to jakieś błędy graficzne w stylu rozjeżdżania się interfejsu w CSS?

--- Koniec cytatu ---
Dobrze, że odpowiedziałeś. Od listopada 2020 @pingwin137 czeka na odpowiedź.

daras28-82:

--- Cytat: malylysy w Marzec 05, 2022, 14:00:08 ---
--- Cytat: graff w Marzec 04, 2022, 14:16:33 ---Możliwe że to jakieś błędy graficzne w stylu rozjeżdżania się interfejsu w CSS?

--- Koniec cytatu ---
Dobrze, że odpowiedziałeś. Od listopada 2020 @pingwin137 czeka na odpowiedź.

--- Koniec cytatu ---

Spamer, zgłoszony - żegnamy!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej