Nie działa wyszukiwanie kontaktów Leeo S6

  • 4 Odpowiedzi
  • 15581 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nie działa wyszukiwanie kontaktów Leeo S6
« dnia: Wrzesień 24, 2015, 22:33:50 »
Przed paroma dniami stałem się posiadaczem nawigacji Navroad Leeo S6. Przeszukałem już zasoby internetu, pisałem do serwisu, pytałem na facebooku i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
Po zaimportowaniu listy kontaktów z jakiegokolwiek telefonu, nie działa przeszukiwanie kontaktów. Po naciśnięciu SZUKAJ ukazuje się okienko, obok którego jest polecenie by wpisać nazwę lub numer telefonu. Otwiera się klawiatura ekranowa, wpisuję nazwę, która ukazuje się w polu wyszukiwania i .... naciskając Enter słychać tylko dźwięk nieaktywnej funkcji. Jak to jest u Was?
W książce kontaktowej mam 900 numerów i nie ma opcji bym je za każdym razem przewijał. Odnalezienie numeru graniczy z cudem.
Wersja oprogramowania OS i APP to 1.2 S
Z początku nie działało też odbieranie rozmów, ale samo się naprawiło. Wyszukiwanie niestety nie chce :(

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Nie działa wyszukiwanie kontaktów Leeo S6
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 25, 2015, 09:20:05 »
Nie wiem jak to jest w przypadku Leeo, ale inne podobne nawigacje z BT też miewają problemy z wyszukiwaniem, zwłaszcza jeśli lista kontaktów jest długa. Sam nic nie poradzisz - trzeba pisać do Navroad'a (najlepiej kilka razy ;) ), a może pojawi się jakaś poprawka do Phonelinka. Ewentualnie możesz sprawdzić, czy po synchronizacji kontaktów z jakimś mniej "obciążonym" telefonem (mniejsza ilość kontaktów), coś się zmieni.

Odp: Nie działa wyszukiwanie kontaktów Leeo S6
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 25, 2015, 11:19:45 »
Pobrałem listę pięciu kontaktów z telefonu synka i jest dokładnie to samo. Nie ma też znaczenia na jakim systemie pracuje telefon.

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Nie działa wyszukiwanie kontaktów Leeo S6
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2015, 11:25:03 »
System telefonu ma znaczenie tylko do "synchronizacji" (czyli pobierania kontaktów). Już po pobraniu kontakty zapisane są do pliku i wyszukiwanie odbywa się lokalnie. Skoro nawet przy 5 kontaktach nie działa, to faktycznie jest powód do naciskania na Navroad'a.

Odp: Nie działa wyszukiwanie kontaktów Leeo S6
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2015, 23:22:21 »
U was działa wyszukiwanie? Ma ktoś Leeo S6 lub Vivo S6 i mógłby sprawdzić?

Nikt nie ma tej nawigacji? A może inny model S6?
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2015, 21:01:05 wysłana przez Piotr_G »