PDA Ogólnie > Operatorzy GSM

Przedłużenie umowy - Orange

<< < (2/3) > >>

lola:

--- Cytat: jachraniak w Październik 12, 2014, 18:06:41 ---A jak przejdziesz do nju to zapłacisz max 67 zł, ale masz rozmowy no limit, sesemesy no limit, internet 10GB.

--- Koniec cytatu ---
W nowej usludze za 39pln daja nolimit na rozmowy i wiadomosci i 2GB internetu.


Pozdrawiam,
Ł.O.

ornitolog:
Ja mam u nich telewizję, internet i tel stacjonarny i przeniosłem tel z play'a, bo za 65zł dostałem no limit na rozmowy, smsy, mmsy, 2GB internetu i 400min w roamingu na terenie UE, a do tego Samsung Galaxy S3 Neo za 1zł i pół roku abo za darmo.  :ok:

anuulka0:
No właśnie się zastanawiam nad tym nju... ale po prostu ciężko mi uzbierać na telefon nowy, zawsze to taniej miałam z orange (jakoś się udawało zdobyć), a teraz to tragedia to co proponują.. Ostatnio byłam w orange pytać się znowu o jakieś ciekawe oferty to babeczkę zamurowało w momencie gdy stwierdziłam, że to co proponują to szajs i chcę druk z rezygnacją. Nawet nie próbowała mi nic przekazać lepszego... Cóż zrobić. :) nie zależy im na klientach. A czy dzwoniąc do BOKu wskóram coś?
Nie chciałabym zmieniać numeru telefonu, w końcu już tyle lat go mam...

lola:

--- Cytat: anuulka0 w Październik 19, 2014, 21:20:03 ---Nie chciałabym zmieniać numeru telefonu, w końcu już tyle lat go mam...
--- Koniec cytatu ---
Jaki masz problem z przeniesieniem do dowolnego operatora?


Pozdrawiam,
Ł.O.

gregory34:

--- Cytat: lola w Październik 19, 2014, 22:57:54 ---
--- Cytat: anuulka0 w Październik 19, 2014, 21:20:03 ---Nie chciałabym zmieniać numeru telefonu, w końcu już tyle lat go mam...
--- Koniec cytatu ---
Jaki masz problem z przeniesieniem do dowolnego operatora?

--- Koniec cytatu ---
przecież numer się zachowuje przy przenoszeniu

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej