Android OS > HTC One

HTC ONE Aktualizacja w T-Mobile

(1/2) > >>

johar:
Witam

Na sieci widziałem wpisy o tym, że jest już aktualizacja dla HTC One do 4.2.2 sprzedawanego przez T-Mobile.

Wchodzę do ustawień i próbuje aktualizować a tu nic nie ma. Czy to możliwe, że T-Mobile ma różne wersje i jedne aktualizuje a drugie nie?

Czy ktoś może mi pomoc? Czy potrzebujecie jakiś informacji?

revanmj:
Raczej nie ma kilku wersji, tylko aktualizacje zwykle są udostępniane stopniowo, więc nie od razu każdy użytkownik dostaje nową wersję. Cały proces trwa często do kilku tygodni i polega na dopuszczaniu kolejnych "fal" (po kilka, kilkadziesiąt, kilkaset tysięcy urządzeń z jednym razem) co pewien czas.

johar:
Dziękować :)

To nie pozostaje nic jak tylko czekać... i czekać... i czekać...

badzi0r:
A mnie sie wydaje ze zalezy od kraju, tak jak pisza w tym artykule  http://htcsource.com/2013/07/htc-one-android-4-2-2-update-now-available-in-northern-europe/ . Wlasnie swojego aktualizuje.
Najpierw sciagnela sie mala poprawka i zaraz po tym pojawila sie aktualizacja calego androida.

reneyvan:
Z informacji uzyskanych od HTC na FB wynika, że trwają ostatnie testy i wkrótce aktualizacja dla T - M zostanie udostępniona.
W T - M podają w tej kwestii bzdury. W lipcu już mieli rozsyłać, potem podali, że będzie po 5 sierpnia.
Pozostaje czekać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej