PDA Ogólnie > Operatorzy GSM

Wcześniejsze rozwiazanie umowy z Plusem ?

(1/2) > >>

Wiesiek:
W miejscowości w której zamieszkuję mam coraz gorszy zasięg. Dochodzi do tego że musze iść ... "na strych" aby bez problemów porozmawiać. Wg mapki zasięgów powinienem mieć zasięg OK. Czy jest możliwość pożegnania sie z Plusem?

b7rabbitdj:
Oczywiscie, że tak. Płacisz wtedy karę o której wspomiano przy podpisywaniu umowy. Swoją drogą możesz złożyć reklamacje: Skoro na mapce zasięgu udostępnionej przez plusa masz zasięg, a w praktyce go nie masz no to ktoś tu się nie wywiązuje z umowy. Oczywiście nie mowię o przypadkach, gdzie nie wiem... Mieszkasz 10 metrów pod ziemią, albo jest mnóstwo urządzen zakłocających. Wiesz, że plus ma największy zasięg w Polsce? Może coś masz z telefonem...?  :mysli:

Wiesiek:

--- Cytat: b7rabbitdj w Styczeń 22, 2013, 16:21:52 ---
Wiesz, że plus ma największy zasięg w Polsce? Może coś masz z telefonem...?  :mysli:

--- Koniec cytatu ---

To nie jest problem z jednym telefonem. Mamy dwa różne telefony z Plusem i oba mają zły zasięg. Nasi goście z innymi operatorami tych problemów nie mają. (??!!)

Właśnie myślałem o zerwaniu umowy z powodu niewywiązywaniu sie strony z jakości usługi. Czy były takie przypadki?

b7rabbitdj:
Nie spotkalem się jeszcze z podobnym przypadkiem, domyslam się, że trudno jest cos wywalczyc w takich sytuacjach. Sprawdz, gdzie masz stacje bazową/przekaźnikową, a przede wszystkim skontaktuj sie z usłogodawcą - np. przejdz sie do salonu plusa. Przedstaw sytuację: spytaj o wypowiedzenie umowy bez kary ze względu na nie wywiązanie się z umowy (zasieg mial byc - a masz problemy, sprawdzales na kilku telefonach). Zakładam, ze sprawdzales 2g oraz 3g. Sprawdz jeszcze mapkę zasięgu dla operatorów o których wspomniałeś - żeby mieć jakby co dowód, że inni operatorzy nie mają tam problemów z zasięgiem.

Może ktoś się jeszcze wypowie, kto "jest w temacie".

tomaszkap:
Kolega rozwiązał umowę. W budowanym domu włączył się alarm, przyjechała ochrona i nie mogła się do niego dodzwonić więc pilnowali do rana - skasowali go dodatkowo za ochronę chyba 500 zł. Wkurzył się i napisał pismo, które z tego co pamiętam zostało uwzględnione. Z tym, że on wcześniej już kilkukrotnie sygnalizował brak zasięgu - dzwonił i pisał.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej