Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Oprogramowanie Windows Phone

Instalacja XAP

(1/2) > >>

zador:
Mam problem. Całkiem nie dawno mogłem jeszcze instalować XAP na swoim telefonie przez komputer . W tej chwili mam błąd. Telefon łączy się z ZUNE ale gdy instaluje Xap to pojawia się komunikat żebym upewnił się czy urządzenie jest dobrze podłączone lub czy nie jest wyłączone. Telefon mam odblokowany.

pold77:
mi też ostatnio z dnia na dzień zaczęły jakieś błędy wyskakiwać więc przeinstalowałem cały pakiet sdk...i wszystko działało jak wcześniej, po czym znowu przestało... więc znowu przeinstalowałem i jak na razie działa już cały czas  :grin:
to ma chyba jakiś związek z aktualizacjami z windows update... chyba.

zador:
O tym nie pomyślałem . Mam htc hd7 i hd2. kabelek ten sam . podłączyłem hd7 przez kabelej od hd2 - łączył się z zune a xap się nie instalowały , podłączyłem kabelek od hd7 i wszystko działa :D  O co chodzi ???

tmb.zynda:
Witam.
Chciałem zainstalować sobie yanosika na mojej starej omni2 (Windows Mobile 6.5 Professional).
Sciągnąłem plik XAP ale nie wiem co dalej. Szukałem porad w sieci, ale dla mnie laika to jakoś skomplikowane. Trzeba zainstalować SDK, ten program zainstaluje coś tam itd ... Starznie skomplikowane!
Pomoże mi ktoś łopatoligicznie? Czy wogóle jest szansa instalacji XAP na starym WM6.5?
Z góry dzięki.

mpxxl:
na omnię to możesz *.cab wgrać

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej