Android OS > Oprogramowanie Android

PDAClub Best Of Android Apps

<< < (2/16) > >>

beju:
epicki rozmach, byle zapału starczyło :)...

lemar123:

--- Cytat: beju w Luty 21, 2011, 10:36:19 ---epicki rozmach, byle zapału starczyło :)...

--- Koniec cytatu ---
wiesz ile dni dłubałem pracowicie tagi smf  :wink: ?
teraz tylko wsad od ambitnych i chętnych do współpracy userów potrzebny

akurat na Ciebie liczę, kto jak kto, ale ty masz rozeznanie :-)

beju:
możesz zrobić taki myk w pierwszym poście -

dodać do pierwszego posta w miejsce


--- Kod: ---[b][iurl=#listaoprogramowania]Post #2 - Lista oprogramowania wg kategorii[/iurl][/b]
--- Koniec kodu ---

a do posta #2


--- Kod: ---[u][b][anchor=listaoprogramowania]Lista oprogramowania wg kategorii[/anchor][/b][/u]
--- Koniec kodu ---

skutkuje to przesunięciem treści wyświetlonej na ekranie do znacznika anchor w drugim poście bez przeładowania strony.

Tak samo zrobić odnośniki bez przeładowania strony do spisu treści i kategorii aplikacji.
Możesz polukać jak działa to w moim poradniku w zakupach.
http://pdaclub.pl/forum/zakupy/mini-poradnik-przed-zakupem-v2-0/msg883826/#msg883826

lemar123:

--- Cytat: beju w Luty 21, 2011, 10:52:14 ---możesz zrobić taki myk w pierwszym poście -

dodać do pierwszego posta w miejsce


--- Kod: ---[b][iurl=#listaoprogramowania]Post #2 - Lista oprogramowania wg kategorii[/iurl][/b]
--- Koniec kodu ---

a do posta #2


--- Kod: ---[u][b][anchor=listaoprogramowania]Lista oprogramowania wg kategorii[/anchor][/b][/u]
--- Koniec kodu ---

skutkuje to przesunięciem treści wyświetlonej na ekranie do znacznika anchor w drugim poście bez przeładowania strony.

Tak samo zrobić odnośniki bez przeładowania strony do spisu treści i kategorii aplikacji.
Możesz polukać jak działa to w moim poradniku w zakupach.
http://pdaclub.pl/forum/zakupy/mini-poradnik-przed-zakupem-v2-0/msg883826/#msg883826

--- Koniec cytatu ---
super  :ok:, dokładnie tego potrzebowałem :grin:
brakowało mi możliwości zrobienia spisu kategorii w pierwszym poście z przeskokiem do kategorii w drugim poście
przy okazji dodam też przeskoki pomiędzy poszczególnymi kategoriami

dzięki, już działa :-)

btw, masz jakiś pomysł co jeszcze z android market poprzez url można wycisnąć ?
np. jak wyciągnąć link do zrzutu ekranu aplikacji na podstawie AM_ID ?

zajac:
Ja tylko proponowałbym dodać buttona "install" który pozwalałby na zdalne instalowanie danej aplikacji na telefonie przy synchronizacji. Oczywiście jeżeli jest się zalogowanym na market.android.com.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej