[PYTANIE] HTC LEGEND a łączność ?

  • 1 Odpowiedzi
  • 2203 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kerpal

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.youtube.com/user/geforcPL
  • Sprzęt: HTC HD2
[PYTANIE] HTC LEGEND a łączność ?
« dnia: Lipiec 16, 2010, 23:45:43 »
Witam, mam pytanie odnosnie Legenda i jego obudowy aluminiowej, czy nie ma problemu z wifi , gsm , gps w zwiazku z ta obudowa ?? jaka jest jakosc sygnalu , lapanie fixa, wifi ??
Ericsson s868->Samsung r200s->Motorola c350->Motorola T720i->Siemens Mc60->Sony Ericsson T610->Motorola e398->Sony Ericsson z520i->Motorola v360->Sony Ericsson k750i->Nokia n70->Sony Ericsson K810i->Nokia n95 8gb-> Sony Ericsson w910i -> Samsung Avila

*

Offline mirekwydra

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 Leo i HTC DHD
Odp: [PYTANIE] HTC LEGEND a łączność ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 24, 2010, 23:29:22 »
Mam go od tygodnia.Miałem kupić Desire..ale problem z kurzem za wyświetlaczem i przyznanie się HTC (po moim mailu do nich) o tym fakcie..zaważyło o kupnie Legenda. Mam obecnie HD2 i marzyłem by w końcu przetestować androida...bo koniec WM bliski (jakoś WP7 nie trafia do mnie) pewnie android zastąpi mi w przyszłości całkowicie WM. Kupiłem....i tak jak Ty miałem obawy co do aluminiowej jego konstrukcji i problemem z zasięgiem. Ale muszę powiedzieć,że jest super..naprawdę!!!! Niema problemu z WI-FI i z GSM/3G ruter mam w dużym pokoju...do małego i sypialni dzielą mnie z nim dwie ściany betonowe..i tak jak mam zasięg w nich na HD2 tak samo ściąga Legend. Nic nie rwie i nie rozłącza... i jeszcze jedno dodam na koniec.....system na tym procku (600 MHz) chodzi wyśmienicie!!!!! Oczywiście nie posiadam 80 aplikacji z marketu i nie instaluję byle czego....tylko to co jest mi niezbędne do pracy i rozrywki...i jestem jak na mojego pierwszego Androida....BARDZO ZADOWOLONY.
Mam nadzieję,że rozwiałem Twoje wątpliwości...jak kupisz to podziel się opinią i wrażeniami

Pozdrawiam 
Miras