Android OS > HTC Android

Test HTC Tattoo w PDAclubie

<< < (2/3) > >>

marcos:
Mam jedno pytanie - czy wiesz ile MB zjadł Ci Tattoo podczas testowania?
Czytając test natknąłem się kilka razy na stwierdzenie, że posiadasz HTC Dream. Ile MB miesięcznie zjada przeciętne użytkowanie telefonu z Androidem (maile, społecznościówki, mapy google itp). wiem, że są to wartości różne dla różnych użytkowników, ale interesuje mnie szacunkowa wartość... Z góry dzięki za odpowiedź.

Kusiu:
U mnie Netcounter pokazuj, że w ciągu ostatniego miesiąca:
sieć komórkowa: 218mb
sieć radiowa: 49mb
Ostatni miesiąc bardzo mało używałem sieci, żadnego youtube, ściągania muzyki itp.

beju:

--- Cytat: marcos w Grudzień 29, 2009, 13:07:46 ---Mam jedno pytanie - czy wiesz ile MB zjadł Ci Tattoo podczas testowania?
Czytając test natknąłem się kilka razy na stwierdzenie, że posiadasz HTC Dream. Ile MB miesięcznie zjada przeciętne użytkowanie telefonu z Androidem (maile, społecznościówki, mapy google itp). wiem, że są to wartości różne dla różnych użytkowników, ale interesuje mnie szacunkowa wartość... Z góry dzięki za odpowiedź.

--- Koniec cytatu ---

Ciężko naprawdę powiedzieć - testowałem Tattoo z pakietem 100mb i stykło na okres testu.

W Dream korzystam z pakietu wielkiego kalibru - 4 GB :P Więc tak naprawdę nie liczę danych i jestem mało wiarygodnym źródłem informacji.

Przy ciężkim dniu na forum G1 wskazuje około 50 MB/dziennie. Tylko że ja naprawdę często odświeżam www :)

marcos:
Czy korzystacie z Opery Mini? Czy ze zwykłej przeglądarki? Bo OM znacząco pakuje strony i w ogólnym rozrachunku wychodzi o wiele lepiej niż np. przy ściąganiu pełnej strony przez mobilnego IE lub SkyFire.
W chwili obecnej używam HTC Touch / Opera Mini 5 beta2 i póki co mieszczę się w ok. 20 MB miesięcznie. Wiem, że to mało, ale chwilowo mi to wystarcza. Pytałem ze względu na to, że androidowe telefony z tego co rozumiem często korzystają z połączenia z produktami Google - np. poczta czy synchronizacja kalendarza.
Obecnie myślę nad zakupem Hero, chociaż ciekawą alternatywą może okazać się Nexus One (premiera ponoć już 5 stycznia, choć pewnie do Nas dotrze nieco później). W każdym razie będę chciał aktywnie wykorzystać mojego androidowego smartphone'a i zastanawiam się ile MB będzie mi potrzebne.
YouTube'a raczej nie będę na nim oglądał, wolę mimo wszystko nieco większe ekrany do takich zastosowań.

marcinl:
android bez netu jest jak bez ręki, ale można go bez niego używać
nie masz gdzieś WiFi?
ja mam pakiet 500MB i nawet zostaje

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej