Android OS > Oprogramowanie Android

[Poradnik] Instaluj .apk z komputera na Androida jednym kliknięciem!

<< < (2/7) > >>

JotWu:
Do instalacji plików (i nie tylko) polecam program Droid Explorer.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=558108
Za jego pomocą można także explorować pamięć wewnętrzną i na karcie SD. Wiele przydatnych opcji w jednym :)

marcinl:
ale to jest soft na PC?

JotWu:
Jak najbardziej :) z powodzeniam korzystam z tego na Windows 7 :)

BioWare:
Panowie mam problem. Zrobiłem tak jak w instrukcji jest napisane.
Podpinam urządzenie przez kabel wybieram opcje "Portal i nadzędzia", klikam na instalkę apk. wyskakuje na moment okienko z dosa (wiersz poleceń takie z czarnym tłem) i... Nic się potem nie dzieje :(.
Co zrobiłem źle?? Dodam że nie prosiło mnie o instalacje dodatkowych sterowników. Może to istotne ale cały czas wyskakuje mi okienko "Znaleziono nowy sprzęt MTP Device" i co chwila się odświeża z tym irytującym "pyk"... Sprzęt to milestone, a system Xp SP2.
Zaznaczona opcja Debugowanie USB.

zapius:
A u mnie mimo zainstalowanych sterowników USB pokazuje że mam wgrać sterowniki a czasem pokazuje mi się błąd:

 "adb server is out od date. killing.... *deammon started successfully *" następnie klikam ok i pokazuje się następny błąd "deamon still not runningerror: cannot to deamon"

Czasem znajduje urządzenie i chce instalować a później pokazuje błąd że nie mam sterowników USB chodź wcześniej urządzenie odnalazł.

Wczoraj wszystko mi ładne instalował a dziś już nie chce.

Instalowałem rózne sterowniki USB ostanim był ten: Motorola_Consumer_Driver_Installation_MotoConnect_1.1.16_32_bit_4.2.0
Może trzeba usunąć stare sterowniki ?? Ale jak to zrobić ??

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej