Android OS > Oprogramowanie Android

[Poradnik] Instaluj .apk z komputera na Androida jednym kliknięciem!

(1/7) > >>

damianpiwowarski:
1 z serii moich poradników  :D

Więc.. Jeżeli męczy was podłączanie gfona do PC, montowanie karty SD, skopiowanie pliku, odmontowanie, wejście do astro i zainstalowanie to mam dla was dużo prostszą metodę! Nie wymaga to tych karkołomnych działań podanych wyżej - w tej podpinamy i klikamy na apk! Bez montowania i przeciągania  :ok:

Dobra, oto tutorialek:

1. Pobierz plik z tego linka (klik) rozpakuj, zainstaluj.
2. Jeżeli zostaniesz poproszony o instalację sterowników USB - pobierz JE Z TEGO LINKA (Klik) lub te z SDK / rentlessa / programu do synchronizacji od HTC.
3. Uruchom ponownie komputer.

I to wszystko?

Tak :) Po instalacji, pliki .apk zmienią ikonkę na taką z androidkiem. Później z górki, podpinamy i instalujemy ;)



Program zaczerpnięty z forum MoDaCo.


Czy root jest potrzebny? Nie wiem i sprawdzić nie mogę.
Czy SDK jest potrzebne? Nie.

marcinl:
przyklejam i dzięki  :ok:

Nok:
Czekając na przesyłkę z moim G1 zacząłem zbierać potrzebne oprogramowanie i natknąłem się na ten wątek. Zainstalowałem programik, który polecasz. Wszystko fajnie i ładnie, ale chciałem zobaczyć co się wyświetli po uruchomieniu aplikacji  :) Niestety, po uruchomieniu pliku .apk, program się w jakiś sposób "zapętlił" i w ciągu minuty miałem ponad 100 jego procesów i całą pamięć RAM zawaloną, także radzę uważać jeśli żaden android nie jest podłączony do PC  :grin: Jakby to komuś pomogło, to mój system to W7

damianpiwowarski:
Albo naklikałeś na ten plik :D
Ale jak zainstaluje to znika. Nie ma się czego bać

marcinl:

--- Cytat: Nok w Listopad 29, 2009, 09:58:15 ---Jakby to komuś pomogło, to mój system to W7

--- Koniec cytatu ---
z W7 są jakieś problemy polecam wyszukać specjalne sterowniki USB dla Androida (są w necie specjalne dla 7ki)
te z Visty u mnie nie działały (znaczy na Viście ok, a na 7 poległem)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej