Różne > Skradzione

Skradziono xda o2/mda1

(1/2) > >>

pyt:
Witam

Skradziono xda o2/mda1 w Siedlcach (wersja niemiecka, obudowa cała srebrna, 64 mb ram). Znaki szczególne: brak przycisku włącznika, folia ochronna na wyświetlaczu, pamięć sd kingston 512 mb, wm2003.
Odwdzięcze się za każdą pomocną informację

Pozdrawiam
Piotr
pyt@egate.pl

P@blo:
przepraszam ze zadam takie moze troche irytujace pytanie w tej sytuacji: w jakich okolicznosciach zostal skradziony pocket?

wydaje mi sie to dosc wazne jako przestroga dla innych, taka rada na co trzeba uwazac.

a tak pozatym to ciesze sie ze jest ten dzial mysle ze moze to w pewien sposob utrudnic sprzedaz tego urzadzenia.

a i jeszcze jedno jesli to mozliwe to prosze podac numer seryjny pocketa (to jest chyba jeden ze sposobow w jaki najdokladniej mozna okreslic ze to jest to urzadzenie).

i przy okazji mam jeszcze pytanie do innych: jak sprawdzic numer seryjny majac PDA w reku jesli numer na nalepce jest nieczytelny albo nie ma wcale nalepki??

kanczug:
Zazwyczaj w menu Settings jest aplet w ktorym sa zebrane dane urzadzenia (parametry techniczne, numerki wersji poszczegolnych sterownikow... numery seryjne itd). Moze to byc System Info, Asset Viewer itd.

memek0:
A w Palm Os 3.5.3?
CO do ogloszenia -jesli znajde sprzet pasujacy do opisu na allegro/w lokalnych mediach - poinformuje o tym
Aha, i taka mala uwaga -mozna by zmienic tabelke w tym dziale? Jakos informacja by pierw przeczytac FAQ, dzial dla poczatkujacyh i sprawdzic czy nie pojawil sie podobny temat jest dosc dziwna :P

pyt:
Stał się cud i urządzenie się znalazło :) Moją strategią było odwiedzenie wszystkich komisów telefonów komórkowych i poinformowanie o skradzionym modelu, zostawiłem oczywiście swoje dane. W jednym komisie też mam znajomości i kolega poinformował mnie, że ktoś zainteresowany jest kupnem ładowarki do tego telefonu, umówiony został godzinę później, poczekaliśmy, sprawdziliśmy model i policja i po sprawie. (Gość kupił go dzisiaj i ma być aresztowany, chociaż miał dzisiaj obiecane do niego papiery, ale będzie miał sprawę z artykułu o nieświadomym paserstwie, chciał też bardzo współpracować, więc nie wiem jak dalej się potoczyło).


--- Cytat: P@blo ---przepraszam ze zadam takie moze troche irytujace pytanie w tej sytuacji: w jakich okolicznosciach zostal skradziony pocket?
wydaje mi sie to dosc wazne jako przestroga dla innych, taka rada na co trzeba uwazac.
--- Koniec cytatu ---
Telefon został ukradziony w pokoju biurowym, z korytarza, do którego mają wszyscy dostęp. Staram się nie zostawiać otwartych drzwi na dłużej niż minutę, gdy wychodzę, ale niestety ktoś wykorzystał tą krótką chwilę, więc przestrzegam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej