Android OS > HTC Android

HTC Hero vs HTC Magic (z softem od hero)- dylemat

<< < (2/6) > >>

cardax:

--- Cytat: pegaz666 w Sierpień 25, 2009, 21:52:44 ---Dzieki beju za odpowiedz wiem wlasnie ze sa dwie wersje Magica czyli rozumiem ze wybierajac ta z orange Magic nie odstawalby w szybkosci dzialania od Hero. Wole gabaryty Magic'a trzymalem oba w reku i jakos lepiej mi Magic lezal niestety byly to atrapy w UK i nie moge nic powiedziec o szybkosci dzialania. Widze ze masz kolego G1 - jestes zadowolony z androdia? Duzo lepiej sie sprawuje jako "telefon" urzadzenie z tym systemem a nizeli z WM ? Dlaczego chce przejsc na androida? Otoz ogladajac filmik o Hero ktory mozna znalezc w ostatnich news'ach bardzo spodobalo mi sie wlaczanie - wylaczaie telefonu no i oczywiscie blokada. Jest to perfekcyjne a nie okropny wklesly guzik na gorze jak HTC DIAMOND i brak blokady jak wiekszosc pda zreszta.(Ps prosze mi nei pisac o jakis 3rd part apps typu s2u2 i wiele innych) Poprostu Hero wyglada mi na telefon z funcja palmtopa a nie palmtopa z funcja telefonu..

PS. Widze ze posiadasz i7500 ? wart swojej ceny ? Jak wypada na tle konurencji (Hero, Magic)?

--- Koniec cytatu ---

Ja ci powiem tak

Mam Diamonda I Htc Hero Obok

Nie cierpię firmy Google (prywatnie)
Ale

Po prostu HTC zrobiło z Hero bardzo dobry telefon Diamond pojdzie do niszczarki wkrótce  :P

Zrobiłem mały filmik z porównania obu

http://www.youtube.com/watch?v=AieuPLncqaw









 

jacek73:
Mam aktualnie Hero i Magica. Porównując "na szybko":

- ten biało-srebrny kolor Hero, jak dla mnie, odpada. Niestety, "ciemne" Hero są duuużo droższe.
- niewątpliwie Magic leży lepiej w ręce, jest trochę cieńszy i chyba minimalnie lżejszy
- kulka, przydatna. W Hero mniejsza ale działa jakby z lekkim, "przyjemnym" oporem. W Magicu mimo wszystko trochę wygodniejsza w użyciu- -- Magic bez HTC Sense nie jest zły, można go upiększać i upodabniać do Sense do woli. Interfejs w Hero na pewno ładniejszy i wygodniejszy
- oryginalny Magic nie rootowany, wydaje się szybszy w działaniu w porównaniu z Hero. Ogólnie wszystko działa super szybko, bezproblemowo i na pewno będziesz mile zaskoczony.

Jestem z Androidem od paru tygodni. Przesiadka z WM. Ogólnie miłe zaskoczenie.

Evendim:

--- Cytat: beju w Sierpień 25, 2009, 21:33:41 ---Po pierwsze - Evendim - czytałbyś newsy to byś wiedział że dla HTC Sapphire będzie oficjalnie HTC Sense :P


--- Koniec cytatu ---

A widzisz niespodzianka :D

lipalipski:

--- Cytat: pegaz666 w Sierpień 25, 2009, 21:52:44 ---wylaczaie telefonu no i oczywiscie blokada. Jest to perfekcyjne a nie okropny wklesly guzik na gorze jak HTC DIAMOND i brak blokady jak wiekszosc pda zreszta.(Ps prosze mi nei pisac o jakis 3rd part apps typu s2u2 i wiele innych)
--- Koniec cytatu ---
Jak nie ma blokady, jak jest. Przytrzymaj przycisk END. Na WM6.5 jest nawet suwane odblokowywanie, jak w iPhone, tylko z dodatkowym wodotryskiem.

Przycisk wyłączania w MDA CIV rzeczywiście kiepski, ale nie każdy PDA z WM to MDA Compact.

pegaz666:
Moze i jest taki sposob blokowania ale on mi nie odpowiada z kilku wzgledow o ktorych nie bede tu pisal. Podoba mi sie kolor bialy Magic'a ale na allegro bialego mozna dostac tylko z Vodafone'a czego nie chce ze wzgledu na mniejsza ilosc ramu. Czy sa wogole biale Magic nie z Vodafone???

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej