Nawigacja GPS > SpeedAlarm

SpeedAlarm - UWAGI

(1/29) > >>

Irula:
Pobieranie jak najbardziej dziala,ciekawe jak sprawdzi sie w dzialaniu, poki co radyjka nie bede jeszcze demontowal.

vikeor:
zainstalowalem i dziala super. Pytanie, wyslalem zaproszenie koledze i tez uzywa, czemu nie otrzymalem dodatkowego zaufania? Tez tak macie?

grzegorzaksamit:

--- Cytat: vikeor w Czerwiec 02, 2009, 09:20:08 ---zainstalowalem i dziala super. Pytanie, wyslalem zaproszenie koledze i tez uzywa, czemu nie otrzymalem dodatkowego zaufania? Tez tak macie?

--- Koniec cytatu ---

Witam,

być może jakiś problem techniczny. Prześlij mi w prywatnej wiadomości numer telefonu swój i kolegi, to przekażę tą sprawę administratorowi i zobaczymy co się stało.

Pozdrawiam
Grzegorz Aksamit
SpeedAlarm

klisiu84:
Czy przypadkiem nie ma problemów na pda z WM? Korzystam z HTC Kaiser'ki i nie potrafi zlapac fixa na GPS'a... Pomimo gorącego startu jak i na programach testujących moc sygnału i samej automapie SpeedAlarm nie chce w ogóle złapać sygnału GPS - Czy to nie jakiś błąd i niedopracowanie?

bikekowal:
pobrałem wersje na mojego ipaq'a 914c, ale niestety nie jestem w stanie z niego poprawnie korzystać. Interface jest niedopasowany, musicie pamiętać, że to PDA ma ekran na stałe ustawiony w pozycji landscape, a u mnie program odpala się w portrecie, więc niestety jest nieprzydatny. Poprawicie?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej