PDA Ogólnie > Operatorzy GSM

Spis i Cennik Ofet Internetowych GSM

<< < (2/41) > >>

ornitolog:
1 bład zauważyłem
otóz w plusie pakiet 20MB wychodzi 25gr/1MB a 50MB 20gr/MB

a tak wogóle to gratuluje wytrwałości że chcialo ci sie to wszystko zebrać do kupy

conneXion:
ja mam mixplusa i uzywam pakietu 20 mb za jedyne 5 zl   :ok:
i nie przejmuje sie niczym ;]

kochas315:

--- Cytat: ornitolog w Sierpień 24, 2008, 01:46:07 ---1 bład zauważyłem
otóz w plusie pakiet 20MB wychodzi 25gr/1MB a 50MB 20gr/MB

--- Koniec cytatu ---
Poprawione.

--- Cytat: ohajo w Sierpień 23, 2008, 21:23:28 ---bo jeśli dobrze widze to Plus dla swoich abonentów nie przywidział żadnych ciekawych (niskobudżetowych) ofert .....

--- Koniec cytatu ---
Plus ma właśnie te najtańsze pakiety za 20gr/MB, jeśli ktoś nie potrzebuje abonamentu. Najgorsze jest to, że tam, gdzie mam ja (mix w orange) nie ma żadnych pakietów...

Cieszę się że moja praca się wam podoba. Będę się starać ją aktualizować jak tylko mogę.
Napisane: Sierpień 24, 2008, 14:54:58Poprawiłem parę błędów, dodałem parametry konfiguracyjne, zarządzanie usługami przez internet oraz FAQ operatorów.

EDIT: Przy okazji - jak zostawiam połączenie aktywne (connected to GPRS) to lecą mi jakieś KB i ile? Czy lepiej wyłączać?

krzysiej:

--- Cytat: kochas315 w Sierpień 24, 2008, 19:21:03 ---EDIT: Przy okazji - jak zostawiam połączenie aktywne (connected to GPRS) to lecą mi jakieś KB i ile? Czy lepiej wyłączać?

--- Koniec cytatu ---

cos tam leci ale to nie sa az tak duże pakiety żeby obrazu kilobajty, raczej bajty, na podtrzymanie połaczenia

rymi:

--- Cytat: kochas315 w Sierpień 24, 2008, 14:54:58 ---
--- Cytat: ohajo w Sierpień 23, 2008, 21:23:28 ---bo jeśli dobrze widze to Plus dla swoich abonentów nie przywidział żadnych ciekawych (niskobudżetowych) ofert .....

--- Koniec cytatu ---
Plus ma właśnie te najtańsze pakiety za 20gr/MB, jeśli ktoś nie potrzebuje abonamentu.

Cieszę się że moja praca się wam podoba. Będę się starać ją aktualizować jak tylko mogę.

--- Koniec cytatu ---

Dzieki wielkie za to zestawienie - pomoglo mi w decyzji, ze mam jednak pozostac w Plusie [przymierzalem sie do przejscia do Orange].

Potrzebowalem pakietu do wysylania pozycji miploloc'a w Automapie, a w Orange abonament placilbym za to jak za zboze ;-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej