Android OS > Galaxy S II (GT-i9100)

Nawigacja a zasilanie ładowarką samochodową.

(1/12) > >>

Devonish:
Mili Państwo,
Chciałem się dowiedzieć jak wygląda u Was używanie nawigacji i ładowanie zasilaczem samochodowym.
U mnie na Sygicu bateria nie rozładowuje się i nawet trochę się ładuje, ale Automapa w wersji Beta to już kompletna porażka.
W ciągu dwóch godzin poziom baterii spada z 90% na około 25% (dodatkowo kilkanaście minut rozmów po bluetooth). Po dłuższym podróżowaniu telefon nie nadaje się do podstawowej funkcji jaką jest telefonowanie nie wspominając o wysokiej temperaturze urządzenia.
Zastanawiam się czy to tylko przypadłość Samsungów czy też ogólnie Androida.
Używam ładowarki Samsung 0,7A taki sam prąd jest w ładowarce sieciowej.
Ciekawe jaki jest maksymalny bezpieczny prąd (xA) dla telefonu?

Pozdrawiam.

marcinl:
wyjaśniłem już w wątku o AM
tu też o tym pisałem
custom rom wspierajacy w pełni Voltage Control i ustawienie charger na 750mA

ssn:
Używam ładowarki 1A i mi ubywa 1% na 10 minut. Wg mnie automapa jest do poprawki. Telefon w trakcie nawigowanie rozgrzewa się do czerwoności. Z nawigacją google mi się to nie zdarza (rozładowywanie i nagrzewanie).

srogi2:
Też mam taki problem. Zainstalowałem Voltage Control. Niestety opcja wartości prądu ładowania nie jest dostępna. W programie Voltage Control Lite mam tylko 3 zakładki: General, Device Info oraz About. Pozostałych zakładek nie mam. Bardzo prosze o pomoc. jeśli nie uda się poprawić kwestii ładowania to AM nie będzie zdatna do użytkowania.

marcinl:
niestety rom/kernel który masz nie obsługuje zmiany tych wartości
jedyna rada to zmiana kernela lub i romu/kernela na obasługujące

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej