Pozostałe platformy > Perły z lamusa

palm pilot 5000

(1/1)

spamer.exe:
witam :) . ostatnio kupiłem tego staruszka tanio i mam parę pytań
1.co można z tym zrobić . ma to to 512KB ramu. działało by to to jako czytnik e-booków?
2.kwestia podświetlenia do e-booków. można dodać do tego jakieś diody?
3.ile bym za to dostał $$ ? na alledrogo albo od kolekcjonera jakiegoś?
4.może by się ktoś zamienił na jakiś telefon do mojej kolekcji komórek ?

Kusiu:

--- Cytat: spamer.exe w Marzec 28, 2010, 15:52:05 ---witam :) . ostatnio kupiłem tego staruszka tanio i mam parę pytań
1.co można z tym zrobić . ma to to 512KB ramu. działało by to to jako czytnik e-booków?
--- Koniec cytatu ---
Większej książki na tym nie poczytasz, ale spróbować zawsze można. Nie wiem czy obecnie w Internecie znajdzie się jeszcze jakiś  czytnik ebooków pracujący pod Palm OS 1.0.


--- Cytat: spamer.exe w Marzec 28, 2010, 15:52:05 ---2.kwestia podświetlenia do e-booków. można dodać do tego jakieś diody?
--- Koniec cytatu ---
Moim zdaniem, szkoda psuć zabytek techniki.


--- Cytat: spamer.exe w Marzec 28, 2010, 15:52:05 ---3.ile bym za to dostał $$ ? na alledrogo albo od kolekcjonera jakiegoś?
--- Koniec cytatu ---
Masz samo urządzenie czy może jest to jakiś oryginalny komplet?
Ja już mam w kolekcji Pilota 5000, więc bardzo zainteresowany nie jestem, chyba, że masz oryginalne pudełko bo tylko tego mi brakuje :)

Kusiu:
Apropos ceny. Właśnie dogadałem zakup Pilota 5000 w idealnym stanie i pełnym komplecie za 125zł (w tym połowa to koszt przesyłki z UK). Już po fakcie przypomniałem sobie, że jednak 5000 mam w pełnym komplecie (do Pilota 1000 brakuje mi oryginalnego pudełka). Jakby ktoś był poważnie zainteresowany to mogę odsprzedać.

spamer.exe:
Mam tylko palma plus rysik plus mogę dołożyć baterie marki Tesco xD

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej