Nawigacja GPS > NaviExpert

Aktualne promocje NE

(1/12) > >>

nocnyMarek:
http://www.naviexpert.pl/o-firmie/aktualnosci.html#c423

Polecam, zwłaszcza tym co mają GPS na BT, odpowiedni telefon i trochę 'ciekawości świata'.
Choćby tylko po to, żeby się przekonać 'czym to się je'
albo ile prawdy, a ile marketingu zawartego jest w postach w tym dziale.
Albo żeby docenić (lub przekląć ;-) ) program którego używacie.

Trasy muszą być krótkie (do 30km), więc na dłuższych trzeba porobić sobie 'etapy' i przełączać cele po drodze.
Po wprowadzeniu celów pośrednich przed podróżą, da się je w miarę prosto wybierać już w drodze.

Dla tych co mają komórki w Erze, a nie mają wykupionego pakietu danych
polecam darmowy przez pierwszy miesiąc pakiet 5MB w OmnixMax -powinien wystarczyć na kilka dni testów.

nocnyMarek:
Cóż, widzę że wątki dotyczące NaviExperta nie cieszą się wzięciem,
a szkoda, bo to całkiem oryginalna nawigacja ... nie wierzycie?
To może mały dowód rzeczowy :wink:
Kilka lat już jeżdżę z rożnymi nawigacjami, ale jeszcze żeden inny
nie poprowadził mnie tak oryginalnie w lewo przez rondo jak NE! :E :banan: :party:

radoskur:
Marek  :mrgreen:

Wszyscy wiemy, że kochasz Automapę więc nikt się nie chce w ogóle tutaj wypowiadać o tym sofcie  :E

Poczekajmy na TomTom 8, iGO 8 - to Automapa będzie miała godnego siebie przeciwnika. Wtedy tez będzie można podyskutować o różnych za i przeciw. NE to niestety 2 liga - więc nie powinno się go porównywać do AM

nocnyMarek:
Ależ ja go wcale do AM nie porównuję, wręcz przeciwnie, namawiam na wypróbowanie :)
Ale przy takiej pięknej nawigacji przez rondo nie mogłem sobie odmówić, żeby nie wkleić zdjęcia.
Specjalnie pojechałem drugi raz tą trasą z aparatem fotograficznym, żeby 'toto' uwiecznić  :mrgreen:

radoskur:
hehe nie no jasna sprawa - routing intelgentny inaczej  :ok:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej