UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!

  • 316 Odpowiedzi
  • 106238 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #270 dnia: Marzec 15, 2009, 12:10:07 »
W jaki sposób pobrać punkty POI w przypadku zdefiniowanej kategorii własnej. Chodzi o to ze zrobiłem sobie grupę MOJE w ktorej mam powrzucanych kilka interesujących kategorii POI i chciałbym moc to jakoś wybrać. Niestety nie wiem jak to zrobić. W panel pobierz POI kategorie nie mogę wybrać tej swojej kategorii.

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #271 dnia: Marzec 15, 2009, 15:11:41 »
W jaki sposób pobrać punkty POI w przypadku zdefiniowanej kategorii własnej. Chodzi o to ze zrobiłem sobie grupę MOJE w ktorej mam powrzucanych kilka interesujących kategorii POI i chciałbym moc to jakoś wybrać. Niestety nie wiem jak to zrobić. W panel pobierz POI kategorie nie mogę wybrać tej swojej kategorii.

uaktywnij geerowanie masz w pomocy : profile ,

cytuje :
"W celu uaktywnienia automatycznego generowania profilu należy kliknąć ikonę . Uaktywniony profil będzie miał zmienioną ikonkę na  dzięki czemu łatwo można odróżnić profil uaktywniony od nieaktywnego. " Ikonta to ta czerwona ma byc zielona kliknij w nia .
pozdrawiam
Jachu

*

Offline wojt

  • ***
  • 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPVm700 - BlackBerry9900 - Transformer TF300TG
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #272 dnia: Marzec 15, 2009, 21:07:56 »
Dopiero po kliknięciu na mapę i dodanie punktu na mape powoduje, że widzimy inny dostępne punkty - cały czas się nacinam przez to - dodaje punkt na mapie a tu okazuje się, że ten punkt już jest - do poprawki
zgadzam się, przynajmniej przy dużym/największym powiększeniu powinny być widoczne dodane wcześniej punkty

BTW czy jest możliwość takiego wyświetlenia mapy aby były widoczne wpisane punkty :?:
zauważyłem podczas wpisywania punktów, ze część wcześniej wpisanych w "mojej okolicy" [Gdynia Chylonia] ma złą lokalizację np.: ikonka jest po drugiej stronie ulicy niż w rzeczywistości, ma to znaczenie, gdy okaże się, ze ulica ma np.: dwie osobne jezdnie przedzielone pasem zieleni i zasadniczo jesteśmy na "wysokości" punktu, ale po drudziej stronie jezdni a do najbliższej nawrotki jest ok kilometra  :mrgreen:
Jak ja nie lubię tych forów :|

Life Is Hard And Brutal And Full Of Zasadzkas And Sometimes Gives You Kopa W Dupę
But Sometimes Gives You Friendship, Love And Somebody Kogo Lubisz Aż Do Bólu

*

Offline bazi22

  • ****
  • 913
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad NR411 | iPhone 3GS 16GB
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #273 dnia: Marzec 15, 2009, 21:15:33 »
zauważyłem podczas wpisywania punktów, ze część wcześniej wpisanych w "mojej okolicy" [Gdynia Chylonia] ma złą lokalizację np.: ikonka jest po drugiej stronie ulicy niż w rzeczywistości, ma to znaczenie, gdy okaże się, ze ulica ma np.: dwie osobne jezdnie przedzielone pasem zieleni i zasadniczo jesteśmy na "wysokości" punktu, ale po drudziej stronie jezdni a do najbliższej nawrotki jest ok kilometra  :mrgreen:

Nie sugeruj się widokiem mapy - błędne umiejscowienie punktu może być spowodowane błędem mapy, a nie błędnymi współrzędnymi. Prawidłowość wprowadzenia punktów można zweryfikować jedynie w terenie.
Bartek Chyba :: bazi22
Dell X30=>HTC Wizard=>HTC Hermes=>iPhone 3GS

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #274 dnia: Marzec 16, 2009, 00:06:58 »
Nalezy sie sugerowac mapa wektorowa a nie zdjeciami satelitarnymi. Zdjecia satelitarne maja nieraz rozjazd nawet o dwie ulice.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline wojt

  • ***
  • 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPVm700 - BlackBerry9900 - Transformer TF300TG
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #275 dnia: Marzec 16, 2009, 00:09:41 »
Nalezy sie sugerowac mapa wektorowa a nie zdjeciami satelitarnymi. Zdjecia satelitarne maja nieraz rozjazd nawet o dwie ulice.
sugeruję się tym co widzę przy dopisywaniu punktów na mapce  :mrgreen:
Jak ja nie lubię tych forów :|

Life Is Hard And Brutal And Full Of Zasadzkas And Sometimes Gives You Kopa W Dupę
But Sometimes Gives You Friendship, Love And Somebody Kogo Lubisz Aż Do Bólu

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #276 dnia: Marzec 16, 2009, 12:32:15 »
Mam jeszcze jedno pytanie - a propos wspomnianych punktów - przy dodawaniu punktu zauważyłem, że już taki istnieje tylko, że ma nieaktualne dane.
już mozna zgłaszać do edycji/usunięcia nieaktualne POI bezpośrednio z mapy podczas dodawania nowego punktu  :ok:

Klika sie na ikonie punktu istniejacego i w jego opisie na dole jest link prowadzacy do formularza zglaszajacego edycje pnktu w ktorym to formularzu opisujecie czemu go nalezy poddac edycji.
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2009, 13:10:30 wysłana przez jachu »

*

Offline paweuek

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Vision/Desire Z
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #277 dnia: Marzec 16, 2009, 13:49:08 »
Mam jeszcze jedno pytanie - a propos wspomnianych punktów - przy dodawaniu punktu zauważyłem, że już taki istnieje tylko, że ma nieaktualne dane.
już mozna zgłaszać do edycji/usunięcia nieaktualne POI bezpośrednio z mapy podczas dodawania nowego punktu  :ok:

Klika sie na ikonie punktu istniejacego i w jego opisie na dole jest link prowadzacy do formularza zglaszajacego edycje pnktu w ktorym to formularzu opisujecie czemu go nalezy poddac edycji.

Super!!! To na pewno usprawni prace:)
Pozdrawiam wszystkich entuzjastów projektu!

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #278 dnia: Marzec 16, 2009, 13:51:09 »
Mam jeszcze jedno pytanie - a propos wspomnianych punktów - przy dodawaniu punktu zauważyłem, że już taki istnieje tylko, że ma nieaktualne dane.
już mozna zgłaszać do edycji/usunięcia nieaktualne POI bezpośrednio z mapy podczas dodawania nowego punktu  :ok:

Klika sie na ikonie punktu istniejacego i w jego opisie na dole jest link prowadzacy do formularza zglaszajacego edycje pnktu w ktorym to formularzu opisujecie czemu go nalezy poddac edycji.

Super!!! To na pewno usprawni prace:)
Pozdrawiam wszystkich entuzjastów projektu!

dzieki :)
pozdrawiam
Jachu

*

Offline wojt

  • ***
  • 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPVm700 - BlackBerry9900 - Transformer TF300TG
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #279 dnia: Marzec 16, 2009, 14:15:46 »
już mozna zgłaszać do edycji/usunięcia nieaktualne POI bezpośrednio z mapy podczas dodawania nowego punktu  :ok:
no i super, bedzie można od razu porządkować "zaszłosci"  :mrgreen:
Jak ja nie lubię tych forów :|

Life Is Hard And Brutal And Full Of Zasadzkas And Sometimes Gives You Kopa W Dupę
But Sometimes Gives You Friendship, Love And Somebody Kogo Lubisz Aż Do Bólu

Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #280 dnia: Marzec 17, 2009, 11:38:49 »
A powiedzcie mi jak wygląda sprawa ikonek? Jakoś nie widzę nigdzie możliwości ich ściągnięcia, ale może za mało wnikliwie szukałem. Jeśli ich nie ma, to można zawsze zrobić zbiorczą paczkę wszystkich ikon - w końcu one leżą sobie na karcie i nie wczytują się do pamięci te, których nie używamy, więc każdy może wgrać sobie pełen pakiet.

Pozdrawiam
Phate

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #281 dnia: Marzec 17, 2009, 13:15:40 »
A powiedzcie mi jak wygląda sprawa ikonek? Jakoś nie widzę nigdzie możliwości ich ściągnięcia, ale może za mało wnikliwie szukałem.

Ikonki (podobnie jak dźwieki) dołączają się "z automatu" do ściąganych POI. Jeśli oczywiście dana kategoia ma już ikonki i dźwieki, a niektóre jeszcze nie mają.

*

Dżeju

Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #282 dnia: Marzec 17, 2009, 13:32:43 »
Ikonki (podobnie jak dźwieki) dołączają się "z automatu" do ściąganych POI. Jeśli oczywiście dana kategoia ma już ikonki i dźwieki, a niektóre jeszcze nie mają.

No właśnie, a bez ikonek i dźwięków da się ???

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #283 dnia: Marzec 17, 2009, 13:34:13 »
Ikonki (podobnie jak dźwieki) dołączają się "z automatu" do ściąganych POI. Jeśli oczywiście dana kategoia ma już ikonki i dźwieki, a niektóre jeszcze nie mają.

No właśnie, a bez ikonek i dźwięków da się ???

nie :)
pozdrawiam
Jachu

*

Dżeju

Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #284 dnia: Marzec 17, 2009, 13:51:56 »
To zgłaszam uprzejmie taką propozycję   B)

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #285 dnia: Marzec 17, 2009, 13:58:30 »
To zgłaszam uprzejmie taką propozycję   B)

Nie jest to takie proste w realizacji  , a mozesz napisac czemu ma byc taka opcja ?
pozdrawiam
Jachu

*

Dżeju

Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #286 dnia: Marzec 17, 2009, 14:06:29 »
Nie musi to być koniecznie, tym bardziej, że jest to skomplikowane.
Bez ikonek i dźwięków jest niższa waga ściąganego pliku, no i później jeżeli mamy własne ikonki i dźwięki, nie trzeba już sobie ręcznie usuwać ikonek i dźwięków z dysku.
To byłoby takie usprawnienie :smile:

Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #287 dnia: Marzec 17, 2009, 15:21:57 »
Witam!

Dlaczego podczas próby pobrania pliku otrzymuję komunikat: "Zablokowane przez politykę stref i zabezpieczeń - pdaclub.pl"?

 :|

Pozdrawiam
Phate

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #288 dnia: Marzec 17, 2009, 15:26:25 »
Witam!

Dlaczego podczas próby pobrania pliku otrzymuję komunikat: "Zablokowane przez politykę stref i zabezpieczeń - pdaclub.pl"?

 :|

Pozdrawiam
Phate

A to nie jeste jakis Twoj antywirus ktory blokuje pobranie tego pliku ?

edit :

http://www.mozillapl.org/forum/about-34715.html
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2009, 15:29:28 wysłana przez jachu »
pozdrawiam
Jachu

Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #289 dnia: Marzec 17, 2009, 18:14:16 »
Witam!

Dlaczego podczas próby pobrania pliku otrzymuję komunikat: "Zablokowane przez politykę stref i zabezpieczeń - pdaclub.pl"?

 :|

Pozdrawiam
Phate

A to nie jeste jakis Twoj antywirus ktory blokuje pobranie tego pliku ?

edit :

http://www.mozillapl.org/forum/about-34715.html


Ale ja ten system używam w niezmienionej konfiguracji od pół roku, używam go intensywnie, korzystam z wielu serwisów, ściągam pliki i pierwszy raz w życiu widzę taki komunikat.  Po zastosowaniu rady z tej strony nic się nie zmienia, nadal nic nie mogę ściągnąć :( tylko u Was niestety :(

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #290 dnia: Marzec 17, 2009, 18:28:57 »
Witam!

Dlaczego podczas próby pobrania pliku otrzymuję komunikat: "Zablokowane przez politykę stref i zabezpieczeń - pdaclub.pl"?

 :|

Pozdrawiam
Phate


A to nie jeste jakis Twoj antywirus ktory blokuje pobranie tego pliku ?

edit :

http://www.mozillapl.org/forum/about-34715.html


Ale ja ten system używam w niezmienionej konfiguracji od pół roku, używam go intensywnie, korzystam z wielu serwisów, ściągam pliki i pierwszy raz w życiu widzę taki komunikat.  Po zastosowaniu rady z tej strony nic się nie zmienia, nadal nic nie mogę ściągnąć :( tylko u Was niestety :(

A jak uzyjesz innej przegladarki mozesz ?
Dziwne bo poza Toba nikt nie zglasza problemow ze sciaganiem plikow.
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2009, 18:42:54 wysłana przez jachu »
pozdrawiam
Jachu

Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #291 dnia: Marzec 17, 2009, 18:37:10 »
Witam!

Dlaczego podczas próby pobrania pliku otrzymuję komunikat: "Zablokowane przez politykę stref i zabezpieczeń - pdaclub.pl"?

 :|

Pozdrawiam
Phate

A to nie jeste jakis Twoj antywirus ktory blokuje pobranie tego pliku ?

edit :

http://www.mozillapl.org/forum/about-34715.html


Ale ja ten system używam w niezmienionej konfiguracji od pół roku, używam go intensywnie, korzystam z wielu serwisów, ściągam pliki i pierwszy raz w życiu widzę taki komunikat.  Po zastosowaniu rady z tej strony nic się nie zmienia, nadal nic nie mogę ściągnąć :( tylko u Was niestety :(


Problem rozwiązany - okazuje się, że kłopot sprawia nazwa pliku nadawana przez Wasz system - po jej skróceniu wszystko śmiga aż miło :)

Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #292 dnia: Marzec 19, 2009, 08:22:22 »
Czy jest mozliwosc jakiegos sensownego pobrania punktow dla calej Polski a nie tylko np. Aptek w Bydgoszczy. Wg. mnie jak ktos troche jezdzi po Polsce kategoryzowanie punktow po miastach mija sie z celem. Jesli apteki to niech beda one w Polsce. POnadto ich pobranie to tez lekki klopot jak ktos robi to np. przez tel. W mobilne.net mozna bylo pobrac suszarki dla calej polski bez wpisywania wspolrzednych i bylo to proste latwe i przyjemne. Nie chce wyjsc na osobe ktora tylko krytykuje. Wielki szacunek dla ludzi ktorzy to robia.

Teraz widze ze idea z mobilnenet darmowych poi tez umarla ahhhh 
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2009, 08:37:06 wysłana przez sparrowa »

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #293 dnia: Marzec 19, 2009, 08:31:36 »
zaznaczasz obszar myszką na mapie i moze być z całej Polski :)

Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #294 dnia: Marzec 19, 2009, 08:42:07 »
zaznaczasz obszar myszką na mapie i moze być z całej Polski :)

Tak zaznaczylem w profilu dzieki. Nie jest to jednak intuicyjne jak mobilnenet i nie jest free wie cala idea .... zaznaczylem w swoim profilu cala polske jak teraz pobrac te dwa punkty ktore moge? Czy go punktow dla TomTom sa dodawane geofixy? jesli ktos chce punkty dla TT dostepne sa na chomiku ************ - za free
 WAREZ! (OleYek)
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2009, 11:48:34 wysłana przez OleYek »

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #295 dnia: Marzec 19, 2009, 09:00:36 »
ależ nie tylko w profilu!
tak samo można zaznaczyć w zakładce pobierz - zupełnie bezpłatnie
zresztą 1 profil jest tez bezpłatny i tak samo można zaznaczyć obszar całej Polski
klikasz w profilu na czerwoną ikonkę aby się aktualizował i w zakładce pobierz po kilku minutach jest gotowa paczka

Proszę korzystać z pomocy - w każdym miejscu jest znaczek "?" po kliknięciu wszystko jest dokładnie wyjaśnione...

Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #296 dnia: Marzec 19, 2009, 09:06:02 »
ależ nie tylko w profilu!
tak samo można zaznaczyć w zakładce pobierz - zupełnie bezpłatnie
zresztą 1 profil jest tez bezpłatny i tak samo można zaznaczyć obszar całej Polski
klikasz w profilu na czerwoną ikonkę aby się aktualizował i w zakładce pobierz po kilku minutach jest gotowa paczka

Proszę korzystać z pomocy - w każdym miejscu jest znaczek "?" po kliknięciu wszystko jest dokładnie wyjaśnione...

Dzieki
Pozdrawiam

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #297 dnia: Marzec 19, 2009, 09:25:25 »
Panowie może już zdjąć z aktualności  ???

jeszcze nie ...
Napisane: Marzec 19, 2009, 09:13:43
zaznaczasz obszar myszką na mapie i moze być z całej Polski :)

Tak zaznaczylem w profilu dzieki. Nie jest to jednak intuicyjne jak mobilnenet i nie jest free wie cala idea .... zaznaczylem w swoim profilu cala polske jak teraz pobrac te dwa punkty ktore moge? Czy go punktow dla TomTom sa dodawane geofixy? jesli ktos chce punkty dla TT dostepne sa na chomiku ********** - za free

Sorki ale czego nie masz za free ??
Mozesz poi sciagac za free ? Mozesz , masz do dyspozycji profil ? Masz , mozesz zdefiniowac jeden profil, jeden obszar i jedna swoja kategorie w ktorej umieszcisz dwie kategorie? . Mozesz , a jak chcesz cos wiecej z wodotryskow to sorki ale placzesz ze musisz zaplacic pare PLN aby to wszystko moglo dzialac i z czego mozna bylo to utrzymac. Masz okazje wniesc swoj wklad w pdaclub wysylajac tekiego sms-a , to co co lepiej marudzic , ze za cos trzeba zaplacic symboliczne kwoty ... Rece opadaja .... dla mnie EOT w tym temacie ...

« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2009, 11:48:57 wysłana przez OleYek »
pozdrawiam
Jachu

Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #298 dnia: Marzec 19, 2009, 09:33:22 »
Panowie może już zdjąć z aktualności  ???

jeszcze nie ...
Napisane: Marzec 19, 2009, 09:13:43
zaznaczasz obszar myszką na mapie i moze być z całej Polski :)

Tak zaznaczylem w profilu dzieki. Nie jest to jednak intuicyjne jak mobilnenet i nie jest free wie cala idea .... zaznaczylem w swoim profilu cala polske jak teraz pobrac te dwa punkty ktore moge? Czy go punktow dla TomTom sa dodawane geofixy? jesli ktos chce punkty dla TT dostepne sa na chomiku ************ - za free

Sorki ale czego nie masz za free ??
Mozesz poi sciagac za free ? Mozesz , masz do dyspozycji profil ? Masz , mozesz zdefiniowac jeden profil, jeden obszar i jedna swoja kategorie w ktorej umieszcisz dwie kategorie? . Mozesz , a jak chcesz cos wiecej z wodotryskow to sorki ale placzesz ze musisz zaplacic pare PLN aby to wszystko moglo dzialac i z czego mozna bylo to utrzymac. Masz okazje wniesc swoj wklad w pdaclub wysylajac tekiego sms-a , to co co lepiej marudzic , ze za cos trzeba zaplacic symboliczne kwoty ... Rece opadaja .... dla mnie EOT w tym temacie ...




Chyba wyzej odpisalem "Dzieki i Pozdrawiam" prawda wiec po co sie wymadrzasz.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2009, 11:49:18 wysłana przez OleYek »

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #299 dnia: Marzec 19, 2009, 09:36:22 »
Panowie może już zdjąć z aktualności  ???

jeszcze nie ...
Napisane: Marzec 19, 2009, 09:13:43
zaznaczasz obszar myszką na mapie i moze być z całej Polski :)

Tak zaznaczylem w profilu dzieki. Nie jest to jednak intuicyjne jak mobilnenet i nie jest free wie cala idea .... zaznaczylem w swoim profilu cala polske jak teraz pobrac te dwa punkty ktore moge? Czy go punktow dla TomTom sa dodawane geofixy? jesli ktos chce punkty dla TT dostepne sa na chomiku ************ - za free

Sorki ale czego nie masz za free ??
Mozesz poi sciagac za free ? Mozesz , masz do dyspozycji profil ? Masz , mozesz zdefiniowac jeden profil, jeden obszar i jedna swoja kategorie w ktorej umieszcisz dwie kategorie? . Mozesz , a jak chcesz cos wiecej z wodotryskow to sorki ale placzesz ze musisz zaplacic pare PLN aby to wszystko moglo dzialac i z czego mozna bylo to utrzymac. Masz okazje wniesc swoj wklad w pdaclub wysylajac tekiego sms-a , to co co lepiej marudzic , ze za cos trzeba zaplacic symboliczne kwoty ... Rece opadaja .... dla mnie EOT w tym temacie ...




Chyba wyzej odpisalem "Dzieki i Pozdrawiam" prawda wiec po co sie wymadrzasz.

Po pierwsze sie nie wymadrzam i troche grzeczniej prosze , po drugie korzystasz z czegos za darmo to troche szacunku i pokory , po trzecie zanim cos napiszesz to najpierw pomysl ....
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2009, 11:49:38 wysłana przez OleYek »
pozdrawiam
Jachu