Różne > Hotspoty / WLAN

OpenWRT - plugin zaawansowane statystyki pobierania?

(1/2) > >>

Kuboslaw:
Poszukuję pluginu do OpenWRT dzięki któremu mógłbym dokładnie sprawdzać ilość pobranych i wysłanych danych. Wbudowana funkcja nie zdaje egzaminu gdyż mam tzw. nocne pobieranie w moim orange'u i statystyki nie pozwalają mi sprawdzić ile realnie pozostało mi jeszcze transferu. Czyli coś co mogłoby mi zsumować transfer z wyłączeniem godzin od 00:00 do 09:00.

malylysy:
Może zainstaluj "Mój Orange" ( https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.orange.mojeorange&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsInBsLm9yYW5nZS5tb2plb3JhbmdlIl0. )
Tam są zawsze aktualne informacje o pobranych danych.

Kuboslaw:
Dzięki wielkie malylysy, może nie tyle za tą aplikację bo raczej nie będę jej używał ale w opisie znalazłem ten cały Oraneg On-Line. Zarejestrowałem się i teraz już wiem wszystko  :ok:

lola:

--- Cytat: Kuboslaw w Maj 19, 2013, 11:04:03 ---ale w opisie znalazłem ten cały Oraneg On-Line.
--- Koniec cytatu ---
Da się, będąc klientem Orange'a nie znać Orange On-line? Przecież oni to na każdym kroku reklamują.


Pozdrawiam,
Ł.O.

damkol:
vnstat - takie małe proste narzędzie, które zlicza i prezentuje to co Cię interesuje. Znajdziesz w góglu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej