Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Windows Phone 7/8.x/10

jak wgrac wp 7.8 ? pomocy

(1/3) > >>

carlo502:
Witam potrzebuje pomocy
chciał bym wgrać nowa wersie wp7  na  wp8 ale kompletnie się na tym nie znam czytałem posty po angielsku ale nie wie jak to zrobić a po drugie nie chce zepsuć telefonu jesli cos zrobie nie tak czy mogł by mi ktos opisac krok po kroku lopatologicznie krok po kroku jak to zrobic nie chce wgrywac przez zune bo bedzie zablokowany wp
HTC titan
pi39110
spl-2.5.160015.3
sms 15028mb f: pa32
radio 16.23.06.10

Budniu:
Nic nie popsujesz, masz dobry SPL także śmiało możesz wgrać HSPL: http://pdaclub.pl/forum/htc-wp7/hspl-dla-telefonow-z-wp7-drugiej-generacji/ a następnie gotowany ROM, póki co IMO najlepszy z WP 7.8 to Dynamics 2.0: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1691921
Zarówno do wgrania HSPL jak i ROM-u musisz telefon wprowadzić w stan bootloadera tzn. wyłączasz go, naciskasz razem przyciski głośności (obydwa "+" i "-") i trzymając naciskasz na chwilę power. Przyciski głośności cały czas trzymasz do chcwili uruchomienia białego ekranu z kolorowymi napisami. Po tym podłączasz w tym trybie telefon przez USB do kompa, on pobierze i zainstaluje steorwniki (może być potrzebny restart kompa). Następnie już tylko wgrywasz z plików *.exe z pobranych paczek z HSPL i ROMem.

carlo502:
szukam linków do HSPL I ROM nie mogę znaleźć , mówisz ze nic nie zepsuje udało mi sie włóczyć tryb bootloadera, piszesz ze wgrywanie jest z plików exe ? czyli włączam na kompie pliki exe i one sie zainstalują rom i hspl  czy trzeba jakiś program

Budniu:
Aleee, że jakich linków nie możesz znaleźć ? Przecież podałem Ci w poprzednim poście link do tematu o HSPL dla II generacji i w nim masz linki do źródła na XDA Developers.
A ROM masz tutaj: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1691921
Pliki exe znajdziesz w pobranych paczkach z HSPL i ROM-em. Pliki exe są właśnie programami i to one wgrywają HSPL i ROM i DOKŁADNIE W TEJ KOLEJNOŚCI.
BTW widząc poziom Twoich pytań - ja bym się nie zabierał za wgrywanie gotowanych ROM-ów. Mam wrażenie, że brak Ci podstawowej wiedzy na temat plików wykonawczych dla Windows w komputerze stacjonarnym, a Ty się chcesz za modyfikacje systemu smartfonu zabierać ? (mało tego nawet linków, które są powklejane na wierzchu znaleźć nie umiesz - bracie Windows Phone 7.X i 8 w wersji sklepowej są stworzone dla takich jak Ty - tzn. nie wolno nic edytować bo uceglisz urządzenie i masz działać tak jak jest)

carlo502:
wszystko git ale mi chodzi ze jak juz wejdę na strone nie podświetla mi nic do pobrania na stronie nie wiem czy to wina mojego kompa, przeglądarki przez to napisałem żeby dostać gotowe link do pobrania ... dzieki za szybka odpowiedz zainstaluje moze inna przeglodarke
Połączone: [time]Grudzień 13, 2012, 16:36:50[/time]zmieleniem przeglądarke, mam hspl i rom dzieki wielki za pomoc
Połączone: Grudzień 13, 2012, 17:25:14prubowalem wgrac HSPL i wyskoczylo mi cos takiego

[Error Description]:

Wrong data. Can't continue.

[Info]: USBWorkHSPL.cpp (411)


[Error Description]:

This SPL version is not supported! Be sure you installed one of the supported SPLs before running HSPL:
OMEGIMG.nbh --OR-- ETERIMG.nbh

[Info]: USBWorkHSPL.cpp (410)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej