Pozostałe platformy > Bada OS

Harmonogram aktualizacji do Bada 2.0 dla Low-End'ów

(1/2) > >>

Kuboslaw:


Jak widać nie wszystkim będzie dane cieszyć się nowym systemem. Dla tych telefonów które nie otrzymają aktualizacja, zostaną wydane paczki które mają podobno upodobnić system do 2.0  :-?

PopaY:
Podłączam s8500 do kompa, uruchamiam Kiesa i pokazuje mi, że mam aktualne oprogramowanie układowe, oczywiście Bada 1.2. Także się pytam: WTF???

Kuboslaw:
Jeżeli masz telefon od operatora to najprawdopodobniej, owy oange czy innny t-mobile jeszcze się nie pofatygował aby stworzyć brandowany ROM Bada'y 2.0 na ten telefon.

Bada 2.0 jest na twój telefon dostępna już od dawna ale jako open. ROM który musisz sobie wgrać sam poprzez MultiLoader. Taki ROM jest pozbawiony śmieci od operatora. Jest dostępny w internecie wraz z instrukcją jak go wgrać  :ok:

Aspic:
Ja wgrałem do pierwszej fali (s8500) za pomocą kies około trzech tygodni temu system 2.01 więc nie ma sensu zabawy MultiLoader-em.

Kuboslaw:
System brandowany (T-Mobile, Orange)?

Ja osobiście wolę przez MultiLoader, wgrywam czysty ROM open, bez syfu od operatora + odblokowany hotspot wifi (podobno w orange ta opcja jest zablokowana żeby ludzie mobilny internet kupowali). Kies'a nie mam nawet na kompie, działa to wolno, funkcjonalność dla mnie żadna. Ale to już zależ jak kto lubi  :ok:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej