Pozostałe platformy > Windows CE (bez PNA/PND)

Wreszcie zwycięstwo nad BT!!!

(1/6) > >>

vladymir:
Piszę to, bo PDA Club odnalazłem podczas bezskutecznych prób uruchomienia Bluetooth naj pierw na J 680 , potem na J 720. No i wreszcie się udało! Podaję wymagania: Jornada 720, karta Socket BT CF (Rev "E" lub nowsza) i - uwaga! - JEDYNE oprogramowanie ktore naprawdę działa to BTce120G.exe i BtceOBEX120G.exe (oba to samorozpakowujące się na PC archiwa, oba do ściągnięcia z ftp://ftp.socketcom.com). Wszelkie inne kombinacje a przede wszystkim oryginalne oprogramowanie dołaczone do karty, bedzie raczej bezużyteczne. KONIECZNIE trzeba zainstalowac oba składniki, wtedy coś da się z BT zrobić. Będzie wykorzystanie telefonu z BT jako modemu, będzie transfer plików PC Jornada, bedzie działać pikosieć BT i Active Sync po BT.
Ale co sie trzeba było nakombinowac, nałazić po forach dyskusyjnych, napróbować niedziałających kombinacji, ilez trzeba był wysłuchać rad tyleż życzliwych, co niekompetentnych... Jeszcze raz mi sie udało, jeszcze raz człowiek okazał się mądzrejszy od komputera.
A historyjkę podaję ku przestrodze i dla pomocy innym amatorom upgrade'ów. Jeszcze kilka wojen z Jornadą pozostało mi do wygrania.
Pozdrowienia dla Clubowiczów

kanczug:
Chwala Ci ze przynajmniej to opisales... wiele jest takich tematow gdzie nikomu nie chcialo sie podawac dokladnego rozwiazania jakiegos problemu, a szkoda.

Claude:
Rozumiem, ze ta karta bedzie ok "part no. 8510-00159G" , oczywiscie socketa ?

vladymir:
chciałoby się zgodzić ;)

andy_bez_wandy:
hmmm, BT o ile wiem nie dziala na win ce 2.11 a dopiero od maszynek klasy j720 czyli win ce 2000 .... jesli sie myle to prosze mnie poprawic
Napisane: Sierpień 10, 2005, 05:16:32
--- Cytat: andy_bez_wandy ---hmmm, BT o ile wiem nie dziala na win ce 2.11 a dopiero od maszynek klasy j720 czyli win ce 2000 .... jesli sie myle to prosze mnie poprawic
--- Koniec cytatu ---

czy ktos powie tak lub nie ? bede wdzieczny za odp na moje zapytanie ....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej