Różne > POI PDAClub

Format współrzędnych podczas zgłaszania POI

<< < (3/4) > >>

Bilunia:

--- Cytat: marcinl w Październik 07, 2009, 07:03:58 ---a nocnyMarek nie wmawia nikomu, że jest dobrze jak jest tylko informuje, że jest tak a nie inaczej

--- Koniec cytatu ---
Tylko, że zdarza mu się robić to w dość specyficzny sposób:
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=131470.msg1103615#msg1103615
Pozdrawiam

nocnyMarek:

--- Cytat: Bilunia ---Jeżeli dla Ciebie położenie punktu po prawej stronie ulicy, czy po lewej, z dokładnością kilkunastu metrów to to samo, to wybacz, ale mamy zdecydowanie różne wyobrażenie o dokładności.
--- Koniec cytatu ---
Poniżej masz kilka przykładów, gdzie możesz skonfrontować swoje wyobrażenie o dokładności
z praktyczną dokładnością jaka trafia się mapach.

Bilunia:
Ładne zrzuty, z polemiką gorzej.
Tyle tylko, że jedno i drugie - nie na temat.
Dla lepszego zobrazowania problemu. Proszę sobie porównać położenie Pensjonatu "Admirał" w Jastarni wg danych z MIPLO, oraz danych PDAClubu (gdzie sam naniosłem ten punkt). Ten sam pensjonat, a położenie diametralnie różne. Tak się kończy w większości przypadków nanoszenie punktów przez wskazanie na mapie, a nie przez podanie współrzędnych.
I co z tego, że program nawigacyjny szczyci się ilością POI, skoro ich lokalizacja na mapie, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością ???
Koniec w tym temacie

nocnyMarek:

--- Cytat: Bilunia ---Koniec w tym temacie
--- Koniec cytatu ---

Jak miło, w końcu zauważyłeś, że Twoja propozycja była zrealizowana znacznie wcześniej niż o niej pomyślałeś?  :mrgreen:

Bilunia:

--- Cytat: nocnyMarek w Październik 10, 2009, 14:39:53 ---
--- Cytat: Bilunia ---Koniec w tym temacie
--- Koniec cytatu ---

Jak miło, w końcu zauważyłeś, że Twoja propozycja była zrealizowana znacznie wcześniej niż o niej pomyślałeś?  :mrgreen:

--- Koniec cytatu ---
Po lokalizacji tego pensjonatu wg. MIPLO, domyślam się, że sam, osobiście podawałeś im współrzędne. Przecież nikt inny takiego babola w lokalizacji by nie strzelił. No ale co to dla Ciebie ileś tam dziesiąt, czy setek, metrów różnicy? Przecież po dłuższej podróży wskazane jest pospacerować. No nie?
Jestem pełen podziwu, że wg. MIPLO ten pensjonat w ogóle się załapał w granicach administracyjnych Jastarni.
A tyle razy prosiłem, że zanim coś się wyklika, to dobrze najpierw sprawdzić, o czym się klika.
Przepraszam, że nie dotrzymałem obietnicy "końca w tym temacie", ale wobec takiej arog... i igno...
trudno przejść obojętnie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej