Różne > Hotspoty / WLAN

Płatne / bezpłatne?

(1/11) > >>

MacBirdie:
Mamy do Was prośbę - wczoraj dodaliśmy opcję "płatny" / "bezpłatny" w bazie hotspotów, ale zazwyczaj w otrzymywanych informacjach o nowych punktach dostępowych nie było nic na ten temat. Moglibyście zatem w tym wątku umieszczać informacje, które Wam znane są płatne, a które bezpłatne? Opcję taką możemy ustawiać względem zarówno pojedynczego punktu, jak i całego operatora, więc w miarę możliwości podawajcie najbardziej ogólne stany z ewentualnymi wyjątkami - a jak widzę są takie, chociażby Era w galerii Centrum w Warszawie, chyba że i to się już zmieniło. :)

FalconPDA:
No ale niestety panie starszy jeszcze baza nie zaczęłą poprawnie funkcjonować, a już są błędy. Przykład:
    Stary Browar e24 Poznań - płatny=tak
Przypisanie dla wsyztskich z definicji że są płątne odstrasza ludzi na dzień dorby. Lepszy był wpis - nie sprawdzone.
Akurat e24 działa, ma się dobrze i jest zupełnie free - dzisiaj sprawdzone w godzinach popołudniowych. Zresztą zawsze był free.
Podobnie Kupiec Poznański - też działa i jest free.

MacBirdie:
Z definicji wszystkie hotspoty mają ustawioną opcję "zależnie od operatora", a wszyscy operatorzy mieli domyślnie "brak danych". Chyba że ja o czymś nie wiem.
To ja ustawiłem e24 na płatny, ponieważ tam byłem jakiś czas temu i był cennik, więc uznałem, że jest płatny. ;) Ale skoro darmowy, to w porządku, już zmieniam.

FalconPDA:
Paanie ale nie można zakładać, że każdy jest płatny, jeśli tego nie sprawdziłeś. Właśnie po to domagaliśmy się wszyscy takiej informacji, żeby wpis pojawił się po sprawdzeniu. Pozatym zapominasz o apekcie psychologicznym - skoro już Ktoś wpisał, że płatny, to olewam i nie idę sprawdzać bo po co. Moja sugestia - pozostawić puste miejsce lub info, że nie sprawdzone do czasu badań doktora macajewa. Wtedy wpada wpis płatny lub nie i data wpisu.

kanczug:
No dlatego czekamy na informacje. Sami nie bedziemy tego zmieniac do czas az nie pojawi sie odpowiednia informacja od osoby ktora sprawdzila danego hotspota.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej