problem z instalacja romu :/

  • 3 Odpowiedzi
  • 14112 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

problem z instalacja romu :/
« dnia: Maj 23, 2006, 17:53:00 »
Witam wszystkich mam pewien problem ktory wystepuje podczas instalacji nowego romu. Oczywiscie mam motorole mpx200 i jest juz na niej windows 2003 tyle ze MPxLAND a ja chce supermoto2. Mam program program wszystko elegancko wykrywa nie mam zednych problemow z polonczeniem sie. Ładuje plik (.img) i daje next w tym momecie powinna sie rozpoczac instalacja i tez tak jest tyle ze bez zadnych postepow instalacyjnych poprostu stoi w miejscu w pewnym momecie wyskakuje taka wiadomosc jak: Bad News Upgrading Motorola MPx200 has failed.Please re-upgrade the mobile or contact the service. Ma ktos na to jakias rade ??

problem z instalacja romu :/
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 24, 2006, 12:51:03 »
Widocznie masz uszkodzony lub nieprawidłowy plik *.img, proponuje ściągnąć go ponownie

*

Offline pmk24

  • 20
problem z instalacja romu :/
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 08, 2006, 23:42:19 »
Rozlacz sie z netem na czas wgrywania obrazu. Wylacz antyvira i zapore. Mi pomoglo.

*

Offline benczyk

  • 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond, MPx200
Odp: problem z instalacja romu :/
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 17, 2009, 10:28:09 »
witam.

u mnie występuje taki sam problem: "Bad News!!! Upgrading Motorola MPx200 has failed. Please re-upgrade the mobile or contact the service"

ściągnąłem jeszcze raz rom i próbowałem na kilku rożnych kompach, bez zapory i antyvira i nic.

wpadł ktoś na jakieś rozwiązanie bo nie chce się nic wgrać  :(
Napisane: Czerwiec 29, 2009, 17:03:44
Znalazłem rozwiązanie problemu!

Wszystko jest dobrze i prawidłowo tylko program Motorola Mobile Upgrade Wizard nie radzi sobie ze ścieżkami.
Wystarczy przegrać wgrywany rom (*.img) do głównego katalogu (np. c:\) i wszystko działa jak trzeba.

Może komuś pomogłem  :D

Pozdr