Pozostałe platformy > Palm OS

Softick PPP

(1/3) > >>

Wonski:
Prosze o pomoc co i jak mam ustawić w tym programie aby palm brał internet z komputera Błagam pomocy prubuje sam ale nie daje rady :/

RoNi:
Czytałeś instrukcję?

Wonski:
Jest po angielsku wiem że to wstyt ale nierumnie jej za bardzo

RoNi:
Leniwy jesteś okrutnie, ale znaj moje dobre serce ( i mocną wątrobę;P)  :lol:

Tłumaczenie instrukcji ze strony:
Instalacja (PC):

- odpal SoftickPPP-version-EN.exe
- rób wszystko zgodnie z instrukcją :> (tego chyba nie trzeba tlumaczyc :>)
- ustaw profil sieci Palm (Network). Ustaw adresy DNS (kliknij prawym przyciskiem na ikonie Softick na pasku zadań-> Settings).


Setting up Palm Network Profile:
- w palmie w Prefs: zakładka Network
- wybierz "Windows RAS service"  albo stwórz własną nazwę
- UserName i Password - te pola mogą pozostać puste
- Connection: Cradle/Cable.



-Tap "Details" by skonfigurować.
- ustaw typ połączenia ("Connection type") jako PPP.
- Idle timeout (wyłączenie po pewnym okresie bezczynności(?)) - dowolnie, można ustawić "Never", gdy palm jest zasilany kablem.
- zaznacz "Query DNS" jeśli wpisałeś adresy DNS w konfiguracji Softicka na desktopie. W innym przypadku spytaj twojego admina sieci o afresy DNS serwera.
- zaznacz "Automatic" aby automatycznie dostać adres IP z desktopu.





- Tapnij "Script". Powinien być pusty (powinna byc tylko jedna linia: "End")



- Tapnij Ok, by powrócić do  szczegółó (details). Tapnij Ok, by wrócić do zakładki Network.
- Tapnij Connect by ustanowić połączenie PPP z komputerem.

Uwaga: Konfiguracja sprzętu USB i ustanowienie połączenia może zająć dłuższą chwilę. Nie należy wciskać dwukrotnie przycisku "Connect", gdyż kolejne "zdarzenie" może przerwać połączenie.


Setting DNS server addresses

Tłumaczenie na żądanie...

Wonski:
Dzięki wreszczcie ktoś kto zechce mi pomuc zainstalowałem SoftickPPP221-en  czyli wersje Softick PPP 2.21 ale niemam zielonego pojęcia jak to tam poustawić mam zire 71 chce sie łąnczyć przez kabel usb czekam na instrukcje

Mam neostrade 512 podzieloną na 2 komputery jeden łonczy sie bezprzewodowo przez router a drugi normanie kablem do karty sieciowej to mówie tak gdyby mniało znaczenie
Napisane: Kwiecień 30, 2006, 11:31:27O jest instrukcja przystepuje do pracy i dzięki za fatyge nawet z obrazkami musi sie udac :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej