Nawigacja GPS > TomTom

Jak w TomTomie zapisać miejsce jako ulubione?

(1/2) > >>

Pawel Fraczkiewicz:
Witam.
Posiadam od niedawna TomTom Go Essential 6 i mam problem, pewnie dla niektórych banalny. Jak to w nawigacji, posiadam listę moich ulubionych adresów. Tu nie mam problemu z dodaniem kolejnego punktu. Ale jest tak, ze dzisiaj zaparkowałem w jednym miejscu i chciałem ten punkt zapisach w moich miejscach jako ulubioną pozycję z jakąś tam nazwą. I za diabla, nie mam pojęcia jak to zrobić. Wcześniej jeździłem z Nawigonem i to było banalne. Zapisywałem punkt jako ulubiony, dwa kliknięcia. A tu mam problem.
Pomoże ktoś osobie początkującej z TomTom-mem :)??

Ian:
Wejdź w "menu" następnie "ostatnie miejsca docelowe", znajdź to miejsce, kliknij w nie i zapisz w "moje miejsca" z odpowiednim opisem.

Slavekk:
Ale pytanie było o zapisanie miejsca POSTOJU, tego gdzie auto faktycznie jest!
Często bywa tak, że "miejsce docelowe" wybiera się jako punkt kierunkowy, a w pobliżu celu dopiero zapada decyzja dokąd faktycznie jechać.
Potem to chcesz zapamiętać i... klops.
A w starym TT Go 750 było...

Jeśli dobrze pamiętam:
- powiększyć skalę (dwa palce)
- nacisnąć paluchem i przytrzymać miejsce gdzie naszą pozycję pokazuje symbol auta
- pokaże się menu (którego nie pamiętam :D) - skorzystać z niego :D

Pawel Fraczkiewicz:

--- Cytat: Slavekk w Sierpień 21, 2020, 08:41:15 ---Ale pytanie było o zapisanie miejsca POSTOJU, tego gdzie auto faktycznie jest!
Często bywa tak, że "miejsce docelowe" wybiera się jako punkt kierunkowy, a w pobliżu celu dopiero zapada decyzja dokąd faktycznie jechać.
Potem to chcesz zapamiętać i... klops.
A w starym TT Go 750 było...

Jeśli dobrze pamiętam:
- powiększyć skalę (dwa palce)
- nacisnąć paluchem i przytrzymać miejsce gdzie naszą pozycję pokazuje symbol auta
- pokaże się menu (którego nie pamiętam :D) - skorzystać z niego :D

--- Koniec cytatu ---

Bingo! O to mnie chodziło! Dzięki!  :ok: :ok: :ok:

Jan Kunicki:
Od ostatniej aktualizacji oprogramowania układowego znikła opcja zapisu punktu. Dotychczas robiłem jak w ww poście. Po zbliżeniu maksymalnego punktu który chcę zapisać, po kliknięciu na ikonę pojawiało się mini menu i trzy kropki. Wchodziłem w te trzy kropki i tam była możliwość zapisania pozycji. Niestety, w chwili obecnej nie ma już tych kropek i nie ma możliwości zapisu miejsca. Czyli jestem znowu w dupie. Pomoże mi ktoś?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej