Różne > Hyde Park

Zegarek sportowy / smartwatch

(1/4) > >>

alibabka:
Cześć. Szukam jakiegoś zegarka sportowego, pod kątem biegania. Spodobały mi się modele Samsunga Gear Sport W wersji niebieskiej i Huawei Watch 2. Widziałam na żywo oba egzemplarze, ale jest jedno duże ale. Nie ma możliwości włączenia w tych zegarkach aplikacji Runtastic, co najwyżej w przypadku Huawei można to zrobić na smartfonie i tak przekazać na zegarek.
Samsung nie wspiera w ogóle tej aplikacji.
Nie chce zmieniac mojego programu biegowego, tylko dlatego, że kupię nowe urządzenie.
Czy da się to jakoś obejść?
Jaki zegarek wygrać pod kątem biegania?

alibabka:
Okazuje sie, że Huawei Watch 2 wspiera aplikację Runstatic (bo ta jest wspierana przez Android Wear 2.0), więc jesli bym zakupiła zegarak w wersji z LTE to mozna by uruchomić apke i zrobić cały trening bez smartphonea :ok:
Oczywiście, żeby nie było, Samsung Gear Sport w wersji niebieskiej jest zdecydowanie ładniejszy niz HW2.
Eeeech...

Tomasz541:
Ja tam nie widzę potrzeby korzystania z tego, są proste smartbandy do sportu i gitara

alibabka:
Ty nie, ale dla mnie to jest ważne :ok:
Chce sie uniezależnić całkowicie od smarfona :wink:

tomaszkap:
Ja od kilku lat korzystam z Garmin Foreruner 225 i niepotrzebny tel. w trakcie uprawiania sportu. Z aplikacji Garmina automatycznie wysyła trening do Endomondo, Strava, MyfitnessPal (inne portale też dostępne). 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej