Apple iOS > Apple iPhone / iPod Touch / iPad

3 GS i upgrade do i0s7

(1/3) > >>

kgreszczuk:
pytanko, bo nie wiem a nie chcę zrobić głupoty. Mam 6.1.6 i myslę o zmienia ios na 7.
pytanko czy robię to z instrukcji dla 3G? nie znalazłem nigdzie poradnika jak zmienić soft w 3 GS...

OleYek:
Nie da się do 3GS wgrać nic innego niż 6.1.6. Nie ma iOS7 dla 3GS. Pewnie myślisz o Withed00r ale to jest stary iOS tylko wizualnie przypominający coś nowego.

kgreszczuk:

--- Cytat: OleYek w Kwiecień 01, 2015, 19:08:47 ---Nie da się do 3GS wgrać nic innego niż 6.1.6. Nie ma iOS7 dla 3GS. Pewnie myślisz o Withed00r ale to jest stary iOS tylko wizualnie przypominający coś nowego.

--- Koniec cytatu ---

Aa, ok :D no to rozwiało mi to wszystko, instalować jailbrake myślisz? bo tak się zastanawiam a widzę, że nie jest to wielki problem :D

OleYek:
Pytanie tylko po co chcesz mieć tego JB. Bo z Cydii coraz mniej rzeczy też działa, bo developerzy sporo aplikacji przepisali pod nowe systemy już. Ale są jeszcze tweaki, które działają na iOS6. Kwestia czy faktycznie Ci to potrzebne, bo jakby nie było JB umie trochę przymulić sprzęt.

kgreszczuk:

--- Cytat: OleYek w Kwiecień 01, 2015, 20:58:50 ---Pytanie tylko po co chcesz mieć tego JB. Bo z Cydii coraz mniej rzeczy też działa, bo developerzy sporo aplikacji przepisali pod nowe systemy już. Ale są jeszcze tweaki, które działają na iOS6. Kwestia czy faktycznie Ci to potrzebne, bo jakby nie było JB umie trochę przymulić sprzęt.

--- Koniec cytatu ---
no już mi rozwiałeś myśli o tym :D myślałem o Cydii właśnie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej